I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeSob 19 Maj - 8:01:40

blackyqueen napisał:
sobota..nie chce mi się NIC!

Mi też. Najchętniej przesiedziałabym cały dzień przed komputerem, chociaż prawdę mówiąc już nie mam zbytnio czym się zająć, nawet filmu oglądać mi się nie chce. ;/ Nie mam co ze sobą zrobić. ;/
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeSob 19 Maj - 8:23:52

Sobota- od 7,30 do 10.30 w domu mnie nie ma, gdyż iż siedzę na salkach;) następnie sprzątam a o 15.25 wybieram się z koleżanką na festyn Co słychać? - Page 38 340469 czyli: w domu siedze ok 4 godzin Co słychać? - Page 38 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeSob 19 Maj - 10:09:00

Widzę, że dzisiaj dzień lenia Co słychać? - Page 38 340469
Powoli się przyzwyczajam do moich rudych włosó, ale muszę poprawić, bo nie wszędzie mi farba chwyciła. Najgorsze jest to, że teraz wszyscy znajomi się na mnie gapią, a nie lubię tego ;p
Tak, dzisiaj juwenalia. Mam nadzieję, że nie posiałam biletu ;p
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeSob 19 Maj - 15:32:12

zazdroszczę Ci tych juwe masakrycznie! Co słychać? - Page 38 340469
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeSob 19 Maj - 20:12:40

dużo moich znajomych pojechało na kortowiadę. eeh, a ja nie mogę.

w końcu się ciepło robi. aż się do domu wracać nie chce ;P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeNie 20 Maj - 8:32:20

fajnie bylo Co słychać? - Page 38 136969 moze gdybym znala piosenki bylo by nawet lepiej ;p przynajmniej bylam przy barierkach. Przez ten koncert strasznie mi sie the killers zachcialo! A jak tam 18nastka?
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeNie 20 Maj - 10:26:47

to dobrze Co słychać? - Page 38 340469 jak ja stałam w 1 rzędzie na happysadzie to całe żebra miałam potłuczone XD magia pogo.

aaa 18nastka bardzo pozytywnie ;) fajnie było, dobra zabawa ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeNie 20 Maj - 10:42:21

niestety nie byłam na środku tylko bardziej po lewej, więc pogo nie było. osobiście nie lubię pogo ;p
Ale nie, fajnie było. Nie znałam piosenek, ale po pierwszym ferenie jakoś łapałam słowa i potem śpiewałam ;p
nareszcie się pogoda robi! choć i tak ma padać.
Musze wreszcie u siebie ognisko zorganizować.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeNie 20 Maj - 17:58:55

to wbijam na to ognisko do Ciebie haha ;D

no ładnie jest, ale żeby się to jakoś utrzymało, bez upałów ;p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeNie 20 Maj - 18:32:46

a zapraszam :P daleko nie masz.
ale mnie boli brzuuuuuuuch...
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeNie 20 Maj - 19:51:37

Nienawidze poniedzialkow ! grrrrrr ! .____.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimePon 21 Maj - 7:32:27

i nie idę dziś do szkoły, bo źle się czuję, więc stwierdziłam, że nie będę się męczyć 8 godzin...Co słychać? - Page 38 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimePon 21 Maj - 17:39:22

i jak się czujesz?
spędziłam z 2h na graniu xbox'a kinect w Media Markt. Nie ma to jak wakacje ;p
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeWto 22 Maj - 13:32:16

w sumie to tylkoo rano się tak czułam, szybko mi przeszło ;)

a dziś..hmm...dzień z matematyką -,-
Crazy, nie mów mi takich rzeczy, bo moje wakacje są tak bliskoo a tak dalekooo...ehh
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeWto 22 Maj - 13:53:29

ja już się rozkoszuję nicnierobieniem ! ale postaram się pamiętać, że Wy biedne jeszcze w szkole ;p
ok, dobra wiadomość: nie zapomniałam, jak się jeżdzi autem.
zła wiadomość: od jutra ma padać Co słychać? - Page 38 520200
ale w środę (za tydzień) chyba ma być bez deszczu, więc ogniskooo!
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimePią 25 Maj - 14:49:33

Oo, a ja miałam dziś udany dzień. Całe 7h w szkole siedzieliśmy w 10osób, bo reszta pojechało na wycieczkę, co równało się z tym, że nie mieliśmy lekcji. W dodatku zaraz po szkole z koleżanką zrobiliśmy dużo sheke'a bananowego i teraz sobie popijamy. I wreszcie przyszedł mi plakat z Doctora i znalazłam dawno zaginiony zeszyt-TARDIS. Co słychać? - Page 38 914262
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimePią 25 Maj - 15:17:51

Cały czas zapominam, że inni do szkoły chodzą. Serio!
mmm, shake bananowy brzmi smacznie.
jak pisałam, też musze zamówić. Mam nadzieję, że po wakacjach ktokolwiek będzie ze mną mieszkał na studiach zaakceptuje go Co słychać? - Page 38 340469
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeNie 27 Maj - 19:04:37

A mnie zostało 17 dni do szkoły, ale czuję, że już powoli zawalam ;p
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeNie 27 Maj - 20:27:21

dla mnie 2 półrocze zawsze gorsze i nadal tak jest...

mam dość wszechobecnych euro-rzeczy -,-
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimePon 28 Maj - 9:24:02

to powodzenia w uczeniu się Co słychać? - Page 38 340469
u mnie w mieście małlo euro-rzeczy, a dla mnie szkoda. Pewnie wybiorę się do Krakowa, tam bardziej będzie piłkarska atmosfera. A propos Krakowa, to wybieram się na misbehave bbq i mam nadzieję, że będzie fajnie.
cały czas wszędzie mi piszą, że ma padać! gdzie te ulwey niby...?
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimePon 28 Maj - 11:22:57

Mam wode w kolanie -.-' Teraz albo przejdzie samo albo będę musiała iść do lekarzaa o.O
A tym całym europ już rzygam -_- wszędzie tego jest pełno - fuuuu ;x
Miałam dziś iść do ratusza jako samorząd szkolny iii... całkiem zapomniałam że to dzieś ! w sumie to nawet lepiej bo miałam sprawdzian z fizyki - termodynamika- który poszedł... hmnm... nie wierze że to powiem , ale łatwo! ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimePon 28 Maj - 16:52:20

czyli tylko ja jestem podekscytowana euro :P ? już się boję tych wszystkich protestów.
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimePon 28 Maj - 18:32:57

a wgl słyszałam że wakacje za rok mają skończyć sie 15 sierpnia - totalne dno ! -.-
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimePon 28 Maj - 19:43:50

aliosea napisał:
a wgl słyszałam że wakacje za rok mają skończyć sie 15 sierpnia - totalne dno ! -.-
nie zgadzam się. Co słychać? - Page 38 340469 Zabraniam!

co do Euro, też jestem podekscytowana, nie tyle tą atmosferą piłkarską, bo mieszkam w małym mieście, więc nie będzie tu tego czuć (choć akurat podczas Euro mają być dni mojego miasta i ponoć mają puścić mecz na telebimach ;D), ale meczami piłkarskimi, bo bardzo lubię oglądać mecze piłki nożnej. To dziwne, bo nie kibicuję żadnej drużynie, ale po prostu sprawia mi to przyjemność Co słychać? - Page 38 340469

a może będę w Warszawie z koleżanką podczas mistrzostw , więc może tego klimatu euro trochę poczuję ;P
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitimeWto 29 Maj - 19:09:19

ja do euro nic nie mam, pomijając fakt, że polska to zły kraj na zrobienie takiej dużej imprezy, bo w naszej sytuacji powinni zająć się innymi sprawami a nie organizacją takiego eventu. ale denerwują mnie rzeczy z euro W KAŻDYM MOŻLIWYM SKLEPIE XD wszędzie bluzki, breloczki, kubki, ręczniki..wszystko!! XD aż za dużo tego ;p

a jutro mam wycieczkę jednodniową w góry, ale takie małe, wyjeżdżamy tam do góry i mamy ognisko (; zapowiada się miło ;)
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 38 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-