I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Cze - 14:04:17

Jeszcze tylko 2 tyg xd Haha
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Cze - 16:08:08

Wy się cieszycie, ja nie.
Boże umrę przy sprawdzaniu wyników. Umówiłam się z koleżankami na wspólne sprawdzanie. To będzie jakaś masakra. Zemdleję tam :P
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Cze - 16:39:00

Nie bd tak źle, a nawet rzec bd bardzo dobrze Co słychać? - Page 2 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 12:03:34

Oj,. oby Co słychać? - Page 2 136969 Ale dzięki ^^
Booooże, ale mi gorąco!
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 18:22:03

dobrze będzie Crazy, nie masz się czym martwić.
też miałam taką nauczycielkę. miałam wrażenie, że chce sie przypodobać chłopakom z mojej klasy. myślała, że jest spoko i w ogóle...

ech, cały zeszły tydzień byłam chora. gardło masakrycznie bolało, kaszel, katar. od soboty już się nieźle czułam, to w niedzielę brzuch mnie zaczął boleć. z niedzieli na poniedziałek bolało meega strasznie, wzięłam trzy tabletki i nic nie pomogło, aż w końcu o 3 nad ranem wylądowałam na pogotowie. jak teraz brzuch nie boli to mam gorączkę. jeeeny, co za życie...
a od soboty moja mama jest na Malcie i przez te moje choroby tylko jej wakacje popsułam.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 21:08:59

ojej, to trzymaj się Lizzie Co słychać? - Page 2 640862 nic poważnego?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 22:27:33

Trzymaj się, trzymaj!!!
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Cze - 8:22:09

no i zaczęło się narzekanie. jak w dzień jestem w stanie znieść upał to nienawidzę nocy, bo spać nie mogę.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Cze - 8:36:42

W nocy jest strasznie gorąco! Ja oddycham w nocy przez usta i moje gardło jest tak scharatane, że masakra po prostu.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Cze - 11:08:58

niee, chyba nic poważnego. podejrzewam, że przez jedzenie tak mnie bolało. dzień wcześniej najadłyśmy się z koleżanką chipsów, ciastek, zapiekanek, cukierków i popiłyśmy wodą ;P jej nic nie było, ale mi zaszkodziło. gorączki też już nie mam.
zaczynam się dobrze odżywiać od teraz ;D


taak,w nocy okropnie jest. i nie pomagają otwarte drzwi od balkonu i wszystkie okna... dzisiaj wstałam o 6 i na termometrze było już 30 stopni.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Cze - 12:01:41

to dobrze Co słychać? - Page 2 136969

i wredne ćmy i komary mi wlatują przez otwarte okna!
mam ochotę położyć się na ziemi i jęczeć, że mi gorąco.
na ochłodzenie:
Co słychać? - Page 2 20050718wiatrak
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 22 Cze - 17:49:21

w sumię mogę już powiedzieć, że mam WAKACJE Co słychać? - Page 2 340469 przyszły tydzień to już takie chodzenie niechodzenie do szkoły, z resztą 2 dni mamy wolne bo dzień sportu i jakiś dzień wewnętrzny...tak czy siak dzisiaj ostatnie oceny wystawione..WOLNOŚĆ Co słychać? - Page 2 136969

a jutro 18nastka koleżanki, mam nadzieje, że bd dobrze, bo trzeba zacząć świętować wakacje ;p lol
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 22 Cze - 17:53:50

dzień dobry, milion lat mnie tu nie było! co u was?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:00:31

welcome back!
ja odczuwam wakacyjną depresję i już nie spię po nocach, bo za tydzień wyniki matur.
a jak tam egzaminy?
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:05:33

też ostatnio kiepsko sypiam. z egzaminami pozytywne zaskoczenie, liczyłam na jakieś 80%, a mam 91, naprawdę się tego nie spodziewałam. najgorzej mi poszły przyrodniczne, bo 69% tylko, z humanistycznych 85%, z polskiego i matmy po 97%, a obie części angielskiego po stówce. jeszcze to do mnie nie dotarło.

a o matury się nie martw, skoro ja nie zawaliłam egzaminów, to i ty nie zawaliłaś matury!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:09:35

jej, to teraz na procenty jest? mówię, nowa matura ;p
gratuluję wyników~! teraz już tylko błogie nieróbstwo.
a co do mnie to... obawiam się, że zawaliłam (nie mówię tu, że napisałam je fatalnie, ale nie wystarczająco dobrze...). Jeszcze tydzień błogiej nieświadomości, a potem tournee po uniwersytetach z papierami.
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:25:34

taaak, strasznie z tym kombinują, masakra.
dziękuję, no i będę trzymać kciuki za Ciebie!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:29:00

z takimi wynikami to na pewno dostaniesz się, gdzie chcesz Co słychać? - Page 2 136969
jakieś wakacyjne plany?
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeWto 26 Cze - 16:58:42

z planów..hmm..leniuchowanie ;d i kolonia do Włoch.

ojej, jeszcze tylko 2 dni (nie idę do szkoły xD) i zakończenie roku...zleciało.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeWto 26 Cze - 20:13:09

jaaaa, ale zazdroszczę obozu/kolonii ! Liceum leci szybko, baaaardzo szybko Co słychać? - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeWto 26 Cze - 20:48:16

no, kurde tak samo mialam z gimnazjum xD dopiero co była 1 klasa ;d
szybciuuutko ;)
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSro 27 Cze - 11:21:32

ja również wybieram się do Włoch na obóz. a gdzie dokładniej? ;)

gimnazjum mi też strasznie szybko minęło. z jednej strony fajnie, bliżej do studiów, pełnoletności itd., ale z drugiej strasznie szkoda, wszystko tak szybko przemija.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSro 27 Cze - 11:25:09

szczerze to ja się cieszę z końca liceum i nie mogę się doczekać studiów. taki trochę świeży start, bo kompletnie nikt Cię nie zna (chyba nikt nie idzie ze znajomych tam gdzie ja, uff).
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSro 27 Cze - 11:30:43

no tak, też bym się cieszyła, ja właściwie już się cieszę na myśl o studiach ;P ale jednak trochę mi szkoda, że tak to wszystko pędzi. z roku na rok coraz szybciej. ach, zaraz popadnę w melancholijny nastrój ;D

a ty do Krakowa na studia tak?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitimeSro 27 Cze - 11:56:05

Kraków lub Katowice, zobaczymy.
właśnie taki melancholijny nastrój, a ja czytając i pisząc myśle tylko; "Boże, ale jestem głodna" Co słychać? - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-