I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Plan lekcji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimePon 19 Mar - 17:13:29

Zajęcia Artystyczne :PP
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeNie 25 Mar - 18:05:11

Ogólnie, podoba mi się nowa podstawa programowa rocznika '96, zazdroszczę Plan lekcji - Page 2 340469. No może z wyjątkiem matury Plan lekcji - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeNie 25 Mar - 18:06:36

dla liceum?
ta z tymi wybieranymi przedmiotami?
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeNie 25 Mar - 18:16:48

Ogólnie, raczej z gimnazjum, bo ta z liceum - to... jestem dość sceptycznie nastawiona ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeNie 25 Mar - 18:18:07

już myślałam, że mówisz o liceum Plan lekcji - Page 2 340469
bo to, co chcą zrobić jest ... durne.
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeNie 25 Mar - 18:31:47

Powiem szczerze, że coraz bardziej mam wrażenie, iż te licea będą bardziej podobne do technikum niż do LO. Tylko, że bez praktyk :P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeNie 25 Mar - 18:34:47

jak nie gorsze.
bez sensu będą chcieli to zrobić. przychodzisz to pierwszej klasy i już MUSISZ wiedzieć przynajmniej, co na maturze zdawać. przecież ludzie w 3 klasie czasami nie wiedzą...
wybierzesz sobie profil ścisły, historii masz jakieś szczątki, a tu nagle chcesz iść na prawo. i masz problem. fakultetów nie będzie, szkoła cie nie nauczy. musisz prywatnie i to generalnie od podstaw...
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 10:17:54

W mojej szkole jednak nie zamykają furtek do przenoszenia się, to było główne pytanie na drzwiach otwartych. Ludzie się boją tej decyzji, całkiem ich rozumiem, ja chociaż już jestem w LO - nadal nie wiem, czy dobrze wybrałam. ;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 12:34:20

Z tym przenoszeniem się są kłopoty. Jeszcze w pierwszej lasie jakoś się da, w drugiej w sumie też, ale w trzeciej to nie za bradzo. U mnie są liczne klasy, więc nie lubią przenosić, bo wtedy ta liczba rośnie...
W ogóle to powinni nas ze wsyztskich przedmiotów do matury przgotowywać Plan lekcji - Page 2 340469 Tak, że jak nagle zmienisz zdanie, że chcesz biologie zdawać to już masz wiedzę.
Wiem, wtedy by było w cholerę nauki i byśmy narzekali, alw cóż Plan lekcji - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 14:36:01

U nas zdarzały się przypadki, gdy ktoś się przenosił w trzeciej klasie, było trudno, ale nauczyciele i ta osoba bardzo się starała, no i się udało. Nic nie jest niewykonalne Plan lekcji - Page 2 136969. W zasadzie, do matury podstawowej jesteś przygotowany, gorzej z rozszerzeniem Plan lekcji - Page 2 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimePon 7 Maj - 14:00:54

Bardzo się Wam zmieniły po odejściu 3 klas?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimePon 7 Maj - 20:29:14

U mnie w ogóle xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeWto 8 Maj - 15:23:05

ma się zmienić, ale jeszcze nic nie wiadomo...przede wszystkim chodzi o to, żeby nam zmienili tak, żebyśmy nie kończyli o 19//18.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeSro 9 Maj - 14:28:07

kończysz o 19? O mamo, współczuje!
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeSro 9 Maj - 17:29:10

no właśnie w poniedziałki mam na 13- 18:55 -,- a we wtorek mam na 7...także niefajnie, ale teraz to już przyzwyczajona. i w środy mam na 11:25-18:05.
no ale teraz się pozmienia ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitimeSro 9 Maj - 18:23:40

najpóźniej kończyłam o 16.
Dla mnie lekcje po 14 sensu nie mają, bo mało kto myśli wtedy :P
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Plan lekcji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plan lekcji   Plan lekcji - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Plan lekcji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: Szkoła-