I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nasz dziennik, czyli oceny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeNie 17 Kwi - 13:09:49

Jakie macie Nasz dziennik, czyli oceny 340469 ? Jak nie chcecie konkretnie mówić to tak ogólnie, czy jesteście z nich zadowolone, czy mogłoby być lepiej?
Trzem z nas te oceny się teraz liczą do liceum, więc dla Was są ważniejsze teraz ^^
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeNie 17 Kwi - 16:30:09

oj, paska chyba nie uda mi się zdobyć. pewnie znowu będę miała te przeklęte 4,6 ;/ przez całe gimnazjum zawsze mam taką średnią
a poza tym jutro dostanę 1 z fizyki ze sprawdzianu ;D ale i tak jest sukces, będzie to moja pierwsza jedynka w tym roku yeah
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeNie 17 Kwi - 16:43:19

moja passa z paskami chyba skończy się teraz, czyli w 2 liceum. W pierwszej jeszcze mi się udało, ale teraz wątpię.
I pochwalę się - w tym półroczu (jak na razie) nie mam ani jednej bani!
Kurdę, mam same piątki z hiszpańskiego i jak na złość dostałam teraz 2.... za nic nie rozumiałam, co Ci Hiszpanie mówili....
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeNie 17 Kwi - 17:42:11

moja passa chyba też się niestety skończy w tym roku. ;( a oceny jak zawsze, mogłyby być lepsze. a w liceum jeszcze ani jednej bani nie miałam, o !;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeNie 17 Kwi - 18:57:03

ja niestety miałam, ale na razie trzymam bez.
w sumie to w miarę dobrę oceny mam ^^ tylko kurczę, mogę mieć jedną tróję z biologii...
kiedyś byłabym zrozpaczona, ale teraz już nie. Bo po co mi ocena z bbiologii? do niczego właściie.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeNie 17 Kwi - 20:04:08

u mnie jest dobrze. mam nadzieje, że pasek bd, bo pkt do liceum ;)
z przedmiotów, które mi się liczą do punktacji do liceum bd miała raczej 5, więc jest dobrze. modlę się, żeby tego nie spieprzyć.
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimePon 18 Kwi - 13:45:30

mi dobre oceny z niektórych przedmiotów niby nie są też teraz potrzebne, ale będą się liczyć na świadectwie maturalnym. poza tym lubię jak oceny ładnie wyglądają, jakieś 6 i 5, no i czwóreczki też. ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSro 20 Kwi - 12:20:34

Nie miałam ani razu paska i co do moich ocen nie bd się wypowiadać.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSro 20 Kwi - 12:57:06

no niby na świadectwie maturalnym, ale na studia Ci i tak nie sa potrzebne Nasz dziennik, czyli oceny 340469
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSro 20 Kwi - 13:36:02

Crazy napisał:
no niby na świadectwie maturalnym, ale na studia Ci i tak nie sa potrzebne Nasz dziennik, czyli oceny 340469

wiem, ale tak jak mówiłam, trója jakoś się na świadectwie nie prezentuje. ;> a z drugiej strony nigdy nie wiadomo, na jakie studia przyjdzie mi uczęszczać, więc może jednak coś będzie kiedyś miało znaczenie. pożyjemy, zobaczymy.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSro 20 Kwi - 13:38:39

oceny w ogóle się liczą na studia? chyba nie. tylko matura.
wiem ,wiem. też nie chcę 3 na świadectwo, ale już mniej to przeżywałabym niż kiedyś Nasz dziennik, czyli oceny 340469
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSro 20 Kwi - 13:41:53

w sumie to nie wiem. ale i tak, nie mam zamiaru mieć żadnej trói !;p
chociaż pewnie kiedyś bym się załamała, teraz myślę, że jakoś bym to przełknęła. ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSro 20 Kwi - 13:43:32

ja się boję, że mogę miec z biologii, czego nie chce...
ale trudno, jakoś to przeżyję.
Pochwalę się, że dostałam +6 z angielskiego (jest taka ocena w ogóle xD? ) - jak w przedszkolu :P
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSro 20 Kwi - 13:48:44

ja na razie nie myślę o końcowych ocenach, ale chyba żadnej trói nie będzie. mam nadzieję !;>
z czego to 6+ ?;p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSro 20 Kwi - 13:49:50

a jakiś sprawdzian był.
ogólnie to nic trudnego, czym bym się mogła pochwalić.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSob 4 Cze - 18:01:21

i jak tam końcoworoczne oceny? będą paski?
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeNie 5 Cze - 12:00:53

eee nie wiem, sesja przede mną ;P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeNie 5 Cze - 13:04:07

no właśnie, miałam pytać. która się pochwali ?;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeNie 5 Cze - 17:27:49

tych jestem pewna:
wf - 5
ang - 5
geo - 5
i to tyle na razie xD
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimePon 6 Cze - 14:56:49

ja mam już prawie ze wszystkich przedmiotów jasną sytuację, tylko muszę poprosić facetkę od wfu, żeby mi 5 postawiła oraz nie wiem jak z fizyki. a pasek chyba będzie.
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimePon 6 Cze - 15:20:20

to gratuluję. ja mam tylko pewność co do niemieckiego i religii ;d bo w sumie tylko z tego nam proponowane wystawili. reszta zobaczymy. przy dobrych (bardzo dobrych) wiatrach MOŻE będzie pasek. ;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimePon 6 Cze - 17:21:28

jeee, mam 4 z matmy.
nawet średniej nie liczyłam, ale chyba skończyła się moja dobra passa z paskami. a szkoda.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeWto 7 Cze - 12:26:49

Ja bd mieć trzy, cztery i pięć dopów =='
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeWto 7 Cze - 14:26:02

cholera, musze z biologii odpowiadać w poniedziałek...
chyba będę mieć 5 z polskiego.
i z wosem się trochę pokićkało :P
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitimeSro 8 Cze - 12:09:13

Zazdroszczę wam ocen ;) u mnie oficjalnie "witaj zawodówko!" '/
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Sponsored content

Nasz dziennik, czyli oceny Empty
PisanieTemat: Re: Nasz dziennik, czyli oceny   Nasz dziennik, czyli oceny Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nasz dziennik, czyli oceny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» E-dziennik
» Nasz styl
» SOPA, PIPA, ACTA i inne, czyli internetowa wojna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: Szkoła-