I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nasze sny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeWto 15 Maj - 16:54:28

Haha, ale coś za często Ci sie to śni, zdecydowanie za często xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeWto 15 Maj - 18:53:50

Cytat :
Ciąża we śnie symbolizuje nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostaną w końcu urzeczywistnione.

kobieta śniąca, że jest ciężarna: oczekuj od życia czegoś nowego, spełnią się twoje życzenia
dobrze wróży xD
a propos powtarzających się snów to kiedyś non stop śniło mi się, że zgubiłam buty. i to był taki poważny temat we śnie! Kiedyś śnił mi się pokój pełen butów, ale żadne nie były moje! Brzmi śmiesznie, ale we śnie to było trochę straszne xD
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeSro 16 Maj - 6:00:49

Haha, o jaaaa ; o Nieźle xDD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:14:50

Crazy napisał:
ja cię kręce! znowu mi się śniło, że byłąm wciąży! i znowu to był zły sen!
a poza tym dzisiaj śniły mi sie eukaliptusy!
WSZYSTKIM ostatnio się śnią ciąże. to jest naprawdę creepy.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:18:17

śniła Ci się kiedyś ciąża?
jak tak, to wiesz jakie to okropne uczucie! przynajmniej w moim wypadku nie są to mniłe sny ;p

a miałyście kiedyś taki sen, że wiedziałyście, że zaraz umrzecie bądź też umarłyście we śnie?
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:29:03

byłam w bardzo wczesnej ciąży, a w zasadzie dopiero co się o niej dowiedziałam, więc tak strasznie nie było. ale mojej koleżance ostatnio śnił się poród i mówiła, że to było okropne. a śmierć mi się nigdy nie śniła, i cieszy mnie to bardzo.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePią 22 Cze - 18:33:25

raz śniłam sie sobie z 'brzuszkiem', a raz jeszcze bez. Dziwnie się o tym pisze :P
Z porodem to mój sen był dość zabawny. Na szczęście nie o mnie w roli głównej.
Pamiętam, że byłam odwiedzić koleżankę, która była w ciąży. Jakaś pielęgniarka przyszła i kazała mi wyjśc, bo odbędzie się poród. No to wyszłam, a po chwili Monika (ta koleżanka) podchodzi do mnie zapłakana i mówi: "Ale ja nie wiem jak [się rodzi w domyśle"!" Nasze sny  - Page 3 340469

A co do śmierci, to śniło mi się, że umrę. Jak się tak to piszę to zabawne, ale we śnie już byłam w tym stanie, że sie pogodziłam ze śmiercią i tylko na nią czekałam Nasze sny  - Page 3 340469 Co tam, że potem podszedł do mnie jakiś chłopak (w moim wieku) i wyznał mi, że jest moim ojcem. Ach, ta logika snów.
Powrót do góry Go down

lermans
lermans

Liczba postów : 124

Wiek : 26

Skąd : district 12

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePią 22 Cze - 20:29:20

Ostatnio miałam taki sen, że była lekcja Polskiego i nagle jeden chłopak z mojej klasy wyskoczył przez okno, a pani "a ten to znowu próbuje popełnić samobójstwo" i cała klasa wybuchała śmiechem, potem wszyscy wybiegli przed szkołę i tam już pełno policji, a ten co wyskoczył cały i zdrowy siedzi na ziemi i się śmieje. To było chore XD
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeNie 24 Cze - 10:07:00

niedawno, przez to Euro, miałam sen w którym moją miejscowość odwiedził...Robert Lewandowski! Nasze sny  - Page 3 340469 baaaaardzo fajny sen, bo go uwielbiam ;d ogólnie to gadałam sobie z nim jak z kolegą xd miło
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeNie 24 Cze - 18:39:38

ze sławnych osób to Muse mi się śniło. Byłam na ich koncercie, który był... na drzewie O.o
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePon 25 Cze - 7:29:15

haha mówiłaś już kiedyś lol ze sławnych to mi się śniła maaaasa osób..30 Seconds to Mars, Paramore, Kristen, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Tisdale XD tyle pamiętam, ale było ich dużo..tak, jestem dziwna lol
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePon 25 Cze - 11:15:49

raz mi się jeszcze odcinek Scrubsów śnił. Byłam JD ... i pamiętam tylko Coxa.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeWto 26 Cze - 16:57:29

ale faaaajnie haha ;D JD super ;d
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeWto 26 Cze - 20:12:20

nooo Nasze sny  - Page 3 340469 ale dawno nie miałam jakiś fajnych snów.
kojarzycie grę, na którą kiedyś był szał - Tibia? Śniłą mi się kiedyś ;p
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeSro 27 Cze - 11:26:59

taaak, ja kojarzę ;D hahah

mi się kiedyś śniło, że byłam Tedem z HIMYM. tak to jest, jak się człowiek wieczorem naogląda seriali ;D

co do śmierci. to raz mi się śniło, że jechałam samochodem, gdzieś jakby w polskich górach i był ostry zakręt i wpadłam do rzeki. i czułam już jak nurkuję do tej wody... i się obudziłam. niezbyt przyjemne uczucie to było ;P
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePią 6 Lip - 8:54:05

Mi się ostatnio śni wszystko i nic xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePią 6 Lip - 10:03:44

a mi się śnił (nie wiem czemu) Michael Sheen O.o
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeNie 8 Lip - 16:35:54

włamałam się z koleżankami do jakiegoś domu
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimePon 9 Lip - 13:50:01

raz śniło mi się, że siostra mojego kumpla nie żyje ; o
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitimeWto 10 Lip - 8:19:40

Michael Sheen m się śnił...
i jakiś wyjazd na narty z jakimiś dzikimi windami, schodami, spiralami. takie surrealistyczne coś.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Nasze sny  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny    Nasze sny  - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nasze sny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-