I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Kids Choice Awards 2012

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Kids Choice Awards 2012 Empty
PisanieTemat: Kids Choice Awards 2012   Kids Choice Awards 2012 Icon_minitimeSro 4 Kwi - 13:52:44

Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Kids Choice Awards 2012 Empty
PisanieTemat: Re: Kids Choice Awards 2012   Kids Choice Awards 2012 Icon_minitimePią 6 Kwi - 17:35:56

teraz moment mojego fangirlingu: moi chłopcy wyglądali jak zwykle cudownie fjkadhfkasjdfhas.

selena jakoś tak odważnie jak na siebie, prawda? ale ładnie. kristen mi się w ogóle nie podoba. za to katy wyglądała genialnie, ludziom się nie podoba, ale moim zdaniem chyba tylko ona potrafi sprawić, żeby tak okropne kolory wyglądały fajnie. emma stone jak zwykle ślicznie, całe thg cast też. reszta ludzi mi się w oczy nie rzuciła :3
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Kids Choice Awards 2012 Empty
PisanieTemat: Re: Kids Choice Awards 2012   Kids Choice Awards 2012 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 9:01:37

rzeczywiscie Selena dosc odwaznie i tak na dwa razy.
Co do Katy - zapewne ktos inny wygladalby w tym masakrycznie, ale ona tez za specjalnie mi sie nie podoba.
Kristen ma cudna sukienke, ale nie pasuje jej. Za blado wyglada.
Musze przyznac, ze One Direction zazwyczaj ladnie wygladaja. Umieja sie ubrac chlopaki (:
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Kids Choice Awards 2012 Empty
PisanieTemat: Re: Kids Choice Awards 2012   Kids Choice Awards 2012 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Kids Choice Awards 2012

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Australian Kids Choice Award 2010
» MTV Movie Awards 2012
» Academy Awards 2012
» Glamour Women of the Year Awards
» Scream Awards

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-