I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Koncerty i te sprawy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeNie 19 Cze - 16:47:36

Jak wstęp wolny to trza korzystać Koncerty i te sprawy - Page 3 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeNie 19 Cze - 17:22:38

Excline napisał:
Jak wstęp wolny to trza korzystać Koncerty i te sprawy - Page 3 340469
motto studentów ;d
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimePon 20 Cze - 7:15:00

Muvee aktorką! ;D
a neidaleko mojego miasta w lipcu bedzie właśnie Abradab, Kim Nowak, Voo Voo, a mnie w kraju nie będzie buu ;(
a ja w tym roku nie jadę do Giżycka na festiwal hip-hopowy. Szkoooda.
a w Ostródzie w tym roku Stephen Marley będzie. Czemu mnie tam nie będzie?
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimePon 20 Cze - 13:17:03

haha, tak, wpisze sobie w CV ;D
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeCzw 23 Cze - 10:24:14

Editors doszło do line up'u Coke'a. Strasznie indie-alternatywno-rockowy festiwal w tym roku. Nie żeby mi to przeszkadzało Koncerty i te sprawy - Page 3 136969
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeCzw 23 Cze - 10:32:10

to faajnie. Choć ja jestem fanka festiwali różnorodnych ;D
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeCzw 23 Cze - 10:36:34

znaczy generalnie to Coke chyba taki jest, ale jakoś teraz tak dowalili. Choć będzie jeszcze Kid Cudi i Kanye West + jeszcze dwóch headlinerów mają ogłosić, więc może teraz będzie coś innego.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeCzw 23 Cze - 16:20:16

Crazy napisał:
Editors doszło do line up'u Coke'a. Strasznie indie-alternatywno-rockowy festiwal w tym roku. Nie żeby mi to przeszkadzało Koncerty i te sprawy - Page 3 136969
bardziej chyba w zeszłym ;d
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 25 Cze - 21:30:04

Jutro Meeeeezo :DDDD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 2 Lip - 14:05:54

jak dobrze pójdzie do 9 lipca pojadę na koncert Myslovitz z okazji Imienin Nowego Sącza. za daarmo ;) i ma też być Lao Che.
w poniedziałek już Paramore! Koncerty i te sprawy - Page 3 136969) i przed nimi występują Rotten Bark i Heroes Get Remembered.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 2 Lip - 14:10:28

Myslovitz w Nowym Sączu? aaa, nie będzie mnie wtedy!
Pokrzycz w moim imnieniu trochę na koncercie Paramore :P
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 2 Lip - 14:33:13

Myslovitz za darmo=fajnie ;D

zazdroszczę wam koncertów, u mnie w te wakacje chyba nie będzie żadnych. a tak chciałam na Stephena Marleya ;p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 2 Lip - 15:28:49

moje wakacyjne plany to:
jutro: Kim Nowak, Węglewski Fisz Emade
być może 6 sierpnia do Krakowa na Czesław Śpiewa i na 99% 19.08 - 20.08 clmf Koncerty i te sprawy - Page 3 136969
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 2 Lip - 15:30:07

chętnie bym poszła na Waglewskiego z synami <3
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 2 Lip - 17:36:12

Crazy, nie ma sprawy, pokrzyczę xD
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSro 27 Lip - 18:37:11

^^przepraszam za post pod postem./

Crazy, i jak? myślałaś nad 30 Seconds to Mars w Łodzi? ;) ja jadę na 99%.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSro 27 Lip - 18:59:42

zastanawiam się, ale prawdopodobieństwo wzrasta Koncerty i te sprawy - Page 3 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSro 3 Sie - 10:35:24

ja już bilety zakupione. niestety na trybuny, bo płyta to straaasznie szybko się wyprzedała i w ogóle podobno (tak jak to zrobili na torwarze w grudniu) tylko POŁOWA płyty jest udostępniona...no nie wiem co to wymyślili, wszyscy się dziwią taką organizacją. no ale tak czy siak, cieszę się, bo jadę! mam sektor C.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSro 3 Sie - 15:18:20

ja się może na Czesława wybiorę.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSro 10 Sie - 19:04:49

Miałam być na Czesławie i cały tydzień wydzwaniałam do Krakowa, ale nikt nie odbierał... jak się już mi udało dodzwonić to mi powiedzieli, że biletów nie ma... slae się wkurzyłam.
Za to zakupiłam bilet na pierwszy dzień na Coke'a !
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Sie - 10:27:56

wróciłam z Coke'a!
wstałam 19.08 o 6 rano i wróciłam do domu 20.08 o szóstej rano, nie ma to jak 24 h na nogach, skacząc, klaszcząc itp.
Ale było naprawdę genialnie! Byłam przy barierkach przy scenie, co było najlepszą rzeczą, jaka się mogła zdarzyć.
You Me At Six - niczego się specjalnego po nich nie spodziewałam, bo ich nie słuchałam, ale naprawdę dali czadu! Strasznie pozytywnie mnie zaskoczyli. Fajny kontakt z publicznością :P
White Lies - uwielbiam ich, więc koncert był dla mnie nieziemski. To wydzieranie się podczas 'To Lose My Life'. Ach..
The Kooks - zdecydowanie na nich najbardziej czekałam. Matko, ale było genialnie! Aż nie wiem, co napisać, ale po koncercie moja miłość do nich powiększyła się straaaasznie!
Interpol - kolejny super zespół. Klasa sama w sobie Koncerty i te sprawy - Page 3 136969
Gardło mnie boli, generalnie wszystko mnie boli i spać mi się chce (poszłam spać po szóstej i wstałam o 11.20, bo inaczej cały dzień bym przespała)., ale to było tego warte Koncerty i te sprawy - Page 3 914262
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Sie - 12:59:49

zazdroszczę przede wszystkim White Lies, bo ostatnio mam fazę na nich ;D
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Sie - 13:45:12

oni chyba nas lubią, bo są często w Polsce :P
Chciałam jeszcze na Kida Cudiego iść, bo był mniej więcej pomiędzy The Kooks, a Interpol, ale Coke Stage było całe zatłoczone, że się wejść nie dało. I duszno było, jak cholera, więc zrezygnowałam i wróciłam czatowac na Interpol :p
Ha, i Czesław przyjeżdża do Tarnowa :P
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Sie - 19:06:27

you me at six, właśnie ostatnio zaczęłam słuchać ;) za późno...i na coke nie zdążyłam.
ale fajnie fajnie ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitimeNie 21 Sie - 10:36:58

właśnie odkryłam ból przedramion od opierania się na barierkach ^^ no i trochę skrzypię mówiąc. ach te uroki pokoncertowe ;p
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Koncerty i te sprawy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Koncerty i te sprawy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Makijaż i te sprawy
» Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Muzyka-