I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Koncerty i te sprawy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Lut - 9:40:34

Już miałam przynajmniej dwa razy iść na koncert Czesława (nawet u mnie w Tarnowie był) i zawsze coś szło nie tak i w końcu nigdy nie byłam...
Ostatnio stwierdziłam, że może pojadę z koleżankami na Rock For People (Czechy). Mam strasznie blisko, bilety na 4 dni sa tańsze nić na jakiś festiwal u nas i będzie The Kooks, The Subways, Franz Ferdinand, Two Door Cinema Club... Koncerty i te sprawy - Page 5 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Lut - 11:42:49

oo fajnie, czechy to bliziutko ;D
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Lut - 13:48:22

Nienawidze Czesława, o xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeCzw 23 Lut - 23:20:57

a ja baaardzo lubię ;DD ale o gustach się nie dyskutuje ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimePią 24 Lut - 3:53:02

Ja tylko wyraziłam opinię xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimePią 24 Lut - 9:27:24

Właśnie mi wróciła mania na Czesława. Ile bilety i kiedy?
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimePią 24 Lut - 15:56:15

Czwartek 29 marca 2012 o 20:00

z tego co widzę pisze tylko że występ w ramach VIII wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki ''Pamiętajcie o Ogrodach''
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeCzw 1 Mar - 14:01:09

byłam na Czesłąwie w sierpniu. świeetny koncert <3 haha Czesław więcej gadał niż śpiewał ;P

chooolera, coraz lepszy ten line up na Openera. maaatko, The xx, Bat for Lashes, Bjork, Nosowska, SBTRKT, Janelle Monae i jeszcze teraz ogłosili Public Enemy!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeCzw 1 Mar - 14:05:46

Lizzie napisał:
byłam na Czesłąwie w sierpniu. świeetny koncert <3 haha Czesław więcej gadał niż śpiewał ;P

chooolera, coraz lepszy ten line up na Openera. maaatko, The xx, Bat for Lashes, Bjork, Nosowska, SBTRKT, Janelle Monae i jeszcze teraz ogłosili Public Enemy!

na tym chyba polega urok jego koncertów Koncerty i te sprawy - Page 5 340469
ja po cichutku liczę na jakiś interesujący line up clmf, ale wątpię skoro chcą oszczędzać...
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeNie 4 Mar - 8:55:04

Ciekawe kogo nam wójt w tym roku na Dni Osieka załatwi? xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 10 Mar - 10:09:50

Linkin Park w Polsce, nie Koncerty i te sprawy - Page 5 340469 ?
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 10 Mar - 13:55:35

ojjj taaak ;D na Orange Warsaw Festival! mega fajnie, chętnie bym pojechała, ale jednak..to jest 9 czerwca, więc Euro szał bd trwał...moi rodzice jakoś mnie tam nie widzą wtedy ;p
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 10 Mar - 14:24:49

Linkin Park w Polsce? oo nie wiedziałam.
dobry support na Coldplaya jest: Marina & The Diamonds. fajnie, fajnie.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 10 Mar - 14:32:49

no w czerwcu w Warszawie będzie sie działo :P
niestey nie będzie mnie na coldplayu...
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimePon 12 Mar - 19:48:23

Koncerty i te sprawy - Page 5 Tumblr_m0sdo42IJw1r0pziso1_500
OMATKO *.*
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimePon 12 Mar - 19:52:02

już Ci się żaliłam na twitterze.
kurdę, anglikom to dobrze. Kasabian, The Black Keys Koncerty i te sprawy - Page 5 2211252749
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeWto 13 Mar - 21:18:21

daj spokój...paramore,ymas, atl, florence, foster the people...i wszystko na jednym *.*
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 17 Mar - 14:08:22

Florence, Black Keys, Crystal Castles, Kasabian. faajnie.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 17 Mar - 14:11:01

kogo ogłosili ostatnio na Open'era?
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 17 Mar - 20:44:57

w tym tygodniu nikogo, dopiero chyba w tym nadchodzącym będą ogłaszać, albo jeszcze w następnym. generalnie to nie wiem po co ja tak śledzę to, skoro i tak nie będę w tym roku na openerze. a szkoda, szkoda, bo w tym roku naprawdę fajny line up.
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 17 Mar - 21:41:55

Byłam na Eldo, z którym grał Dolar, a na supporcie Leison & SCA, których bardzo polecam, bo strasznie się nimi jaram Koncerty i te sprawy - Page 5 340469. Dwa razy na Pezet/ Małolat, Łona & Webber, Kubiszew, Leison & Edizz, Szara Eminencja, Carlito & HZG, Kaczor, DonGURALesko, Ramona, Shellerini, Śliwa, Vixen, Peja, Rafi, Mrokas, Bonson & Matek, Kobra, Oldas, Kroolik Underwood, Gandzior, PTP, Paluch, Fabula, Kali, Jeru the Damaja, O.S.T.R., Gryph. Grypha też bardzo, bardzo polecam, ubóstwiam gościa. :3

31 marca wybieram się na PMM, gdzie support gra Edizz, 13 kwietnia - VNM z supportem Koli (obczajcie!), no i 22 kwietnia - Pariasi :>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 17 Mar - 22:09:56

kruszy mi się ekipa na Rock For People! umrę, jak nie zobaczę Pete'a Dohertiego!
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 8:43:49

13 kwietnia - VNM :3
22 kwietnia - Pariasi <3
10 maja - Pezet i Małolat, again! Koncerty i te sprawy - Page 5 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 8:45:42

12 kwietnia maja oglosic pierwszych artystów na CLMF!
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitimeSob 7 Kwi - 21:09:13

czekaam czekam ;p
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Koncerty i te sprawy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Koncerty i te sprawy   Koncerty i te sprawy - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Koncerty i te sprawy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Makijaż i te sprawy
» Dlaczego ja?/trudne sprawy/ukryta prawda/pamiętniki z wakacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Muzyka-