I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Doctor Who

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeNie 3 Cze - 10:55:42

Spodziewałam się czegoś albo bardzo ohydnego, albo mega smacznego. A to było takie... nijakie. Po prostu paluszki i budyń ;p

Doctpr i Clara to mi się z Powrotem do przyszłości kojarzą Doctor Who - Page 3 340469
Gdzieś krążą plotki, że ten companion mam mieć na nazwisko Tyler. TYLER! I oczywiście powstają teorię, że to corka Rose ;p
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeNie 3 Cze - 11:25:10

Ło jeezu. TYLER?! No, może po zastanowieniu to nie byłby taki zły pomysł, żeby Clara była córką Rose. I Human Doctora oczywiście. ^^
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeNie 3 Cze - 11:28:46

Tylko, czy Moffat coś takiego by zrobił? Bo jak na razie to on chyba odchodzi od DW Russela T Davisa. Jakoś tak to nie w stylu Moffata, ale kto wi. Im bardziej jest to nieprawdopodobne, to tym bardziej chcę żeby tak to było ;p
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimePon 4 Cze - 13:11:06

Ok, ja to już nie wiem co o tym sądzić. Jest tyle plotek, że wolę chyba poczekać i zobaczyć. No, ale zawsze dobrze jest pomyśleć ,,co by było gdyby...'' Doctor Who - Page 3 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 5 Cze - 9:16:14

Też nie wiem. Fajna fabułaby byłą z tą córką, ale jak pisałam, jakoś niemoffatowe to jest. Ale kto wie.
Ciekawe, co na rocznicowy odcinek wymyślą. Wiemy tylko, że Dziewiątego nie będzie, bo sam Eccleston mówił.
Proszę, proszę o Donnę lub/i Dziesiątego lub/i kapitana Jacka!
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 5 Cze - 10:38:11

Ja chcę całą trójkę. <3 A dziesiąty MUSI być. Boże, jak ja się stęskniłam za Tennantem. <3
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 5 Cze - 14:31:56

co najwyzej na razie moze byc dwojka. A moze sciagna jeszcze jakis starszych Doktorow...?
Nie moge sie doczekac!
Powrót do góry Go down

lermans
lermans

Liczba postów : 124

Wiek : 26

Skąd : district 12

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 13:03:41

Jestem pewna, że nie polubię nowej kompanki.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 13:12:56

lermans napisał:
Jestem pewna, że nie polubię nowej kompanki.
a to czemu?
ja wszystkich na razie lubiłam. owszem, na początku tęksniłam za poprzednimi i uważałam, że nikt nie będzie lepszy, ale zawsze z czasem pokochałam wszytskich Doctor Who - Page 3 340469
Powrót do góry Go down

lermans
lermans

Liczba postów : 124

Wiek : 26

Skąd : district 12

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 13:35:15

Lubiłam Rose i się bardzo do niej przywiązałam, jak Rose odeszła i była Martha to od razu ją znienawidziłam i ten cały sezon był dla mnie udręką do oglądania. Potem jak była Donna to ją od razu polubiłam bo zastąpiła wreszcie tą Marthę i potem jak Amy z Rorym to ich też jakoś polubiłam i do nich przywiązałam się tak bardzo jak do Rose i nie sądzę, że polubię tą nową.
Powrót do góry Go down

lermans
lermans

Liczba postów : 124

Wiek : 26

Skąd : district 12

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 13:41:13

A i nie znoszę River Song, nie pytajcie czemu, po prostu mnie strasznie wkurza. Jeszcze to, że jest żoną Doctor'a ugh...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 13:48:09

River jest ok, ale nie podoba mi się, że jest żoną Doctora. Tu Ci przyznam rację Doctor Who - Page 3 340469
Ale smutne będzie to, bo niedługo umrze... Oj, przypomniały mi sie te odcinki z Dziesiątym...
Powrót do góry Go down

lermans
lermans

Liczba postów : 124

Wiek : 26

Skąd : district 12

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 14:18:39

Właśnie dobrze, ze umrze XD
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 14:37:47

lermans napisał:
Lubiłam Rose i się bardzo do niej przywiązałam, jak Rose odeszła i była Martha to od razu ją znienawidziłam i ten cały sezon był dla mnie udręką do oglądania. Potem jak była Donna to ją od razu polubiłam bo zastąpiła wreszcie tą Marthę i potem jak Amy z Rorym to ich też jakoś polubiłam i do nich przywiązałam się tak bardzo jak do Rose i nie sądzę, że polubię tą nową.

Mam tak samo - bardzo lubiłam Rose, nienawidziłam Marthy [ dopiero później jak wróciła na chwilę już ją lubiłam ] i strasznie polubiłam Donnę. I cholerrrnie pokochałam Amy i Rory'ego z tą różnicą, że jak na razie nic do nowej towarzyszki nie mam. Na razie.

Crazy napisał:

Ale smutne będzie to, bo niedługo umrze... Oj, przypomniały mi sie te odcinki z Dziesiątym...

Co do Dziesiątego to chcę powiedzieć, że uwielbiam, gdy był smutny, kiedy kogoś tracił. Tak, jestem okropna. T.T
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 15:44:01

Martha też mnie irytowała. Dopiero, jak odeszła to ją polubiłam. Coś w niej zobaczyłam Doctor Who - Page 3 136969 Byłan a tyle silna (?) by samej podjąć decyzję, że odejdzie od Doctora.
River na początku (czyli, jak nic o niej nie wiedzieliśmy) była genialna! Potem, jako córka Amy ok, ale z żoną to już za dużo.

A ja mam dobre przeczucia, co do nowego companiona Doctor Who - Page 3 340469
Powrót do góry Go down

lermans
lermans

Liczba postów : 124

Wiek : 26

Skąd : district 12

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 17:04:23

Mam nadzieje, że będzie tylko jeden sezon jak Martha XD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeWto 12 Cze - 17:49:30

Jakoś wydaje mi się, że będzie na dłużej. Jak ja chcę już ten świąteczny odcinek!
Mówie Wam, będzie dobrze :P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitimeSob 30 Cze - 10:41:35

Pierwszy odcinek ma być o Dalekach Doctor Who - Page 3 914262
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Doctor Who - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Doctor Who   Doctor Who - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Doctor Who

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Seriale-