I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Jak poznałem waszą matkę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeWto 17 Kwi - 20:10:57

Ja za Marshallem nie przepadam, jak dla mnie - jest za bardzo "rozmiękły". Jak poznałem waszą matkę - Page 3 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Kwi - 12:37:39

Dla mnie Marshall jest najśmieszniejszą postacią Jak poznałem waszą matkę - Page 3 136969
Ta akcja Robin z helikopterem byłą dobra ;p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeWto 15 Maj - 10:20:36

Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie napiszę nic więcej, bo nie wiem, czy oglądałyście finał sezonu.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeWto 15 Maj - 12:48:39

błaaagam! nie mów, bo nie oglądałam jeszcze i najgorsze, że nie mam kiedy to zrobic, bo mam mega dużo nauki aaaaaJak poznałem waszą matkę - Page 3 460216
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeWto 15 Maj - 12:55:38

pierwsza część jest lepsza od drugiej (bo trwa 40 minut cały odcinek)
Ale mam teorię, co do żony Teda. Nie ma ona nic wspólnego z nowym odcinkiem, więc możecie czytać.
Żoną Teda będzie wg mnie..... przyrodnia siostra Barneya! Oglądałam ostatnio bodajże odcinek Legendaddy i tam jest ta 'przyrodnia' rodzina Barneya. Jest ojciec, matka, syn i córka. Tylko, że córki (czyli przyrodniej siostry Barneya) nie widzimy, bo jest na STUDIACH! Ted widział podobno swoją żonę, jak pomylił klasy, kiedy uczył. I poznał ją na ślubie Barneya, więc mogła tu być jego siostra. Taka moja skromna teoria spiskowa.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeWto 15 Maj - 20:25:21

ohoohho dobre Crazy! ;D


MATKO. finał. że niby WTF ROBIN?!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeWto 15 Maj - 20:48:42

Żeby Lizzie przez przypadek nie przeczytała, piszę w spilerze Jak poznałem waszą matkę - Page 3 136969
Spoiler:
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeSro 16 Maj - 19:17:06

waitforit.. umarłam Jak poznałem waszą matkę - Page 3 340469 hahaha boskie.
ale fakt, może nie wypalić. w sumie ich nie chce razem XD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeSro 16 Maj - 20:23:16

no nareszcie ktoś, kto się ze mną zgadza Jak poznałem waszą matkę - Page 3 340469 !
Barney/Robin to fajna wizja, ale tylko tyle. Lepszymi postaciami są osobno.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeCzw 17 Maj - 19:34:10

dokladnie...mogli razem być tam przez jakiś czas, ale tylko wtedy xD
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeSob 19 Maj - 20:27:35

w końcu obejrzałam, jakoś udało mi się bez spoilerów.

Ja czuję, że ich ślub nie wypali. Poza tym Robin, jak Ted do niej przyszedł taka spanikowana była. To byłoby zbyt proste, gdyby po prostu oni się ożenili.
mimo wszystko kibicuję im, choć Quinn też była spoko.

A Waitforit mnie rozwaliło Jak poznałem waszą matkę - Page 3 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitimeNie 20 Maj - 8:29:47

ale zanim dojda do slubu w 8 sezonie to pewnie i tak troche minie. A tam Ted ma poznac zone....
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Jak poznałem waszą matkę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Seriale-