I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ogólnie o szkole

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeWto 13 Wrz - 11:52:37

Do 23 września muszę wstępne podanie maturalne złożyć. aaaaaa
Bliho, masz już temat na ustną z polskiego?
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeWto 13 Wrz - 14:01:25

ja do końca września deklarację muszę złożyć. a tematu ostatecznie jeszcze nie mam, ale już wybrałam kilka z tej całej listy i teraz muszę się porządnie zastanowić. a Ty? ;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeWto 13 Wrz - 17:46:29

ograniczyłam się na razie do 8 tematów (wszystkie z literatury, bo sztuka i język to raczej nie moje rejony).

Cytat :
6. Omów różne rodzaje i funkcje komizmu, odwołując się do wybranych tekstów literackich.
7. Satyrycy, prześmiewcy, parodyści i ich rola w tradycji literackiej. Omów temat, odwołując się do wybranych przykładów.
9. Zanalizuj różne koncepcje poety i poezji, opierając się na wybranych przykładach
18. Różne sposoby ujęcia motywu winy i kary w literaturze. Zinterpretuj wybrane przykłady.
19. Groteska i absurd jako metody twórcze w literaturze współczesnej. Omów temat, analizując wybrane przykłady.
41. Utopie i antyutopie w literaturze - sposoby kreacji artystycznej i ich funkcje. Omów na wybranych przykładach.
69. Omów sposoby ukazywania złożoności psychiki bohaterów literackich, analizując wybrane przykłady
86. Obcy, Inny, odmieniec w literaturze. Omów zagadnienie, analizując kreacje wybranych bohaterów.
coś się nam pokrywa :P ?
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeWto 13 Wrz - 18:54:05

dobre tematy!
jakby co, to my tu Wam pomagać będziemy ;>
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSro 14 Wrz - 13:02:58

całkiem dobre tematy. ja oczywiście mam inne, ale nadal się nie zdecydowałam. myślę. Ogólnie o szkole - Page 2 340469 ale też mam wybrane z literatury. język od razu odrzuciłam. i dzięki za ewentualną pomoc. ;*
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSro 14 Wrz - 16:57:30

również dziękuję.
na razie muszę, jakiś temat wybrać...
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSro 14 Wrz - 21:25:54

uważam, że warto wybrać temat, który w jakiś sposób Cię jara, bądź naprawdę interesuje. bo pytania często są jednak na temat prezentacji. i komisja czuje to, czy wiesz o czym mówisz. jak się wciągniesz, to połowa sukcesu osiągnięta ;) poza tym jak dany dział Cię jara, to trudno będzie o pytanie, które Cię zagnie ;> ja tak miałam. trzeba płynąć z tematem.
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSro 14 Wrz - 21:27:23

Crazy napisał:
r
na razie muszę, jakiś temat wybrać...
bez przecinka - zdanie proste ;)
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimePią 16 Wrz - 12:38:32

M ma rację. już mi sporo byłych maturzystów o tym wspominało. ;>
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimePią 16 Wrz - 23:10:50

Ciocia Muvee wie co mówi ^^ ;d
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimePon 24 Paź - 16:21:29

i jak tam u Was?
u mnie masakra, za duzo tej nauki i mi się już nie chce Ogólnie o szkole - Page 2 340469
Mielismy dzisiaj zdjęcia do tabl (?) robione...
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeWto 25 Paź - 18:29:26

do 'tablo'? uu to wcześnie ;>

U mnie na razie spokój. Cały zeszły tydzień leżałam z anginką, w poniedziałek miałam kolosika z angielskiego, a jutro mam z biochemii ;D i o ile z angielskim mogłam pocisnąć coś z przysłowiowej dupy, o tyle z biochemią będzie gorzej:P aaale nie ma źle:D chyba :P
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSro 26 Paź - 14:25:48

biochemia brzmi fajnie! byłabym w tym fatalna, ale brzmi ciekawie Ogólnie o szkole - Page 2 136969
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSro 26 Paź - 18:01:09

to powodzenia z biochemią M !;>
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimePią 28 Paź - 19:02:09

biochemia brzmi ciekawie, ale tak jak C, na pewno bym była w tym beznadziejna.

a co z tym drugim kierunkiem M? ;)
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSob 29 Paź - 20:24:21

no jest ciekawa Ogólnie o szkole - Page 2 340469 łączy dwa moje ulubione przedmioty ;d biofizyka w sumie też była fajna - taka fizyka w bardziej humanistyczny sposób xD

aaa no z drugim kierunkiem to jest tak, że chciałam iść do technikum dla dorosłych na grafikę komputerową, ale ponieważ było mało chętnych i nie otworzyli kierunku, to jestem na organizacji reklamy i jutro mam pierwsze zajęcia Ogólnie o szkole - Page 2 340469 trochę się denerwują;>

na studiach natomiast mam teraz 11 dni wolnego xD bo czwartki i piątki i tak mam wolne, z poniedziałku żeśmy zajęcia przenieśli, wtorek i środa to święto, a potem znów czwartek piątek xD

Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSob 29 Paź - 21:04:19

łe, Ty to się masz dobrze - 11 dni wolnego! też chcę! ;>
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSob 29 Paź - 21:42:01

no masakra, tydzień leżałam chora, 3 dni zajęć i 11 dni wolnego zaś - przesada ;d
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeCzw 24 Lis - 11:21:58

U mnie fajnie, same pozytywne oceny i nawet kilka piatek Ogólnie o szkole - Page 2 340469 I p;ani z polskiego mnie do konkursu z dyktanda zapisała, bo miałam 5 xD A na praktykach idzie o wile lepiej niż wcześniej xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeWto 29 Lis - 14:26:23

dziś na WFie skakaliśmy przez skrzynię...;// nie cierpię tego -,- nie zrobiłam tego jak powinnam, ale byłam taka wnerwiona, że ciągle powtarzałam i powtarzałam, bez skutku, ale dostałam +4 haha xD chyba za te starania ^^
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeWto 29 Lis - 14:54:39

a ja wręcz przeciwnie - uwielbiam skakanie przez skrzynię i kozła :P
ale rozumiem twój ból. kiedyś do skutku zaliczałam jakieś ćwiczenie i chyba też z litości dostałam tę 4 czy coś :P
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeWto 29 Lis - 19:15:23

co kto woli ;P eh..no ale wgl gimnastyki nie lubię, wolę sobie spokojnie w ręczną/siatkę albo unihockey'a pograć ;)
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSro 30 Lis - 12:59:43

ja też nie lubię skrzyni i kozła. nie te lata, w podstawówce się z tego 6 miało Ogólnie o szkole - Page 2 340469 a teraz preferuję siatkówkę lub inne grupowe sporty lub taniec na w-f ie. ;>
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSro 30 Lis - 13:06:58

ja nawet lubię kozła. dla mnie najgorsza jest siatkówka. jestem beznadziejna w to. w koszykówkę też nie jestem lepsza.

unihockey! w podstawówce ciągle w to graliśmy. faajnie było. teraz rzadko gramy. w ogóle w szkole podstawowej lubiłam wf, dopiero w 1 gim przestałam.

wf jest teraz jednym z najmniej lubianych przeze mnie przedmiotów.


a propos kozła:
http://kwejk.pl/obrazek/701442/b%C4%99c,na,ko%C5%BAle.html

Ogólnie o szkole - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitimeSro 30 Lis - 14:59:42

w siatkówkę lubię grać, ale generalnie niezbyt dobra jestm choć miewam dobre momenty Ogólnie o szkole - Page 2 340469
kosza lubię i na pewno mi lepiej wychodzi niż siatkówka.
L, ałć!
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Ogólnie o szkole - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ogólnie o szkole

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Ogólnie
» W czym byłaś w szkole?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: Szkoła-