I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Kumple/Skins

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitimeNie 1 Sty - 18:58:38

jest zwiastun kolejnej serii
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitimeNie 1 Sty - 20:40:27

może kiedyś jak bd mi się straaasznie nudziło obejrzę, ale nie lubię tej generacji.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitimePon 2 Sty - 12:40:59

chyba nawet II nie skończyłam.
za bardzo I lubiłam.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitimeWto 3 Sty - 15:37:34

dokładnie, 1 nie pokona nic...najlepsi.
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitimeSob 4 Lut - 19:25:25

kocham ten serial, i zanim poznałam doctora who, był moim ulubionym przez bardzo długi czas. ulubiona generacja to chyba 2, mam do nich straszny sentyment, no i kocham effy. 5 sezon był dość cienki w porównaniu z resztą, ale 6 zaczyna się naprawdę obiecująco
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitimeSob 4 Lut - 19:26:35

jak ja nie lubię Effy! Kumple/Skins - Page 2 340469
nie wiem czemu, denerwuje mnie.
jeszcze w pierwszej generacji byłą ok, bo było jej mało. potem już mi się oglądać nie chciało.
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitimeSob 4 Lut - 19:27:39

haha, ja ją właśnie uwielbiam, strasznie

edit: właśnie skończyłam drugi odcinek 6 sezonu, tonę we łzach ;_________;
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitimeSob 4 Lut - 20:49:18

właśnie słyszałam, ze ten 6 sezon jakoś ciekawie się zaczyna...może się skuszę...ale nie wiem czy po 5 sezonie mnie jeszcze to bd ciekawiło, bo był tak beznadziejny, że szkoda gadać...te postacie takie...nie lubię nikogo oprócz tego..metala z długimi włosami, które obciął i to tyle...

ale właśnie ten 6 sezon mnie bardzo ciekawi, bo wszyscy mówią, że dobrze się zaczyna...
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Lut - 11:12:00

chyba jak na razie płakałam na wszystkich odcinkach szóstego sezonu. jest strasznie dołujący. i brakowało mi richa w trzecim odcinku, ale w sumie każdy chyba by siedział w domu po takiej tragedii. (boli mnie fakt, że nikt tu oprócz mnie nie ogląda i nie mam z kim podyskutować)

+ spoiler mam nadzieję, że jednak okaże się, że ojciec grace tylko nakłamał richowi, żeby już ich zostawił w spokoju i grace tak naprawdę żyje
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Kumple/Skins - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kumple/Skins   Kumple/Skins - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Kumple/Skins

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Seriale-