I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorWiadomość

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimePon 15 Sie - 9:46:02

ale ci doobrze ;D też chętnie wybrałabym się na Coke. a na Kanye będziesz?

koncert był świetny! mam autograf Czesława na płycie i fotę z nim ;D
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimePon 15 Sie - 9:56:22

awww, zazdroszczę ;}
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeSro 17 Sie - 12:08:27

Ochh i nawet pogoda jest dzisiaj lepsza ^^
Co tam u was?
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeCzw 18 Sie - 10:45:33

ja wczoraj była nad jeziorem, a dzisiaj zamulam. macie już wszystko do szkoły?
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeCzw 18 Sie - 11:43:20

do szkoły to na razie podręczniki po starszej siostrze i jeden zeszyt xd Co słychać? - Page 40 340469
Też dzisiaj zamulam ;<
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeCzw 18 Sie - 18:09:43

jak tam ostatnie chwile wakacji ?;d gotowe do szkoły ?;>
a póki co, to ostatnio wpadłam na dość dziwny pomysł. podkreślam, że to jeden z moich wielu przedziwnych pomysłów. ;p także znamy się już trochę (ile to już, 3 lata ?!) i wiemy co nieco o sobie, więc można by wybrać z pośród nas osoby w różnych kategoriach, np. Najzabawniejsza, Najbardziej wyluzowana, Największa fanka Kristen itd. ustaliłybyśmy kategorie, a potem każda z was uzupełniłaby i wysłała np. mi wiadomość z odpowiedzią i poznałybyśmy prawdę. co wy na to? ;>
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeCzw 18 Sie - 18:27:00

Nie wiem jak wy ale ja nie chcę do szkoły.
A co do twojego pomysłu to ja chyba udziału bym nie wzięło bo jestem tu od 2 mies xd
Ale pomysł świetny ;)
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeCzw 18 Sie - 20:15:28

no no, świetny pomysł Bliho! Co słychać? - Page 40 136969

ja do szkoły mam na razie tylko 4 podręczniki i 4 zeszyty ;) nie ciągnie mnie.
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeCzw 18 Sie - 20:35:02

Aliosea, trochę już z nami jesteś, więc masz już na pewno jakieś zdanie na temat każdej z nas, więc jak najbardziej powinnaś się bawić z nami. jeżeli uda się zorganizować oczywiście. ;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeSob 20 Sie - 10:30:33

ja do szkoły nic nie mam ;p odkąd jestem w liceum to wszystko na ostatnią chwilę kupuję. podręczniki to chyba, jak się już szkoła zacznie, bo już pare razy kupowałam nie te, co trzeba :P
Bliho, świetny pomysł. Trzeba to jakoś zorganizować ;)
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeSob 20 Sie - 13:03:16

nie chce mi się iść do szkoły. ja mam 3 zeszyty tylko.

dobry pomysł Bliho!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeSob 20 Sie - 13:46:11

kiedyś mnie bawiło kupowanie zeszytów i podręczników. Szczególnie tych pierwszych, teraz już mnie nawet okładki zbytnio nie obchodzą :P
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeSob 20 Sie - 15:07:22

ja już się w zeszyty zaopatrzyłam, a książki to na początku roku. ale Boże, dlaczego ?! już niedługo do szkoły, NIE CHCĘ ! Co słychać? - Page 40 460216

a co do pomysłu, to proponuję najpierw te kategorie wymyślić, a potem możecie mi wysłać 'odpowiedzi' w wiadomości. także jakieś sugestie ? może : Najzabawniejsza, Najbardziej wyluzowana, Największa fanka Kristen, Najbardziej nieśmiała, Największa gaduła, Najlepsza grafika, Najbardziej pozytywna osoba...
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeSob 20 Sie - 17:20:00

Bilho konkurencje które wymyśliłaś są cudowne ! Co słychać? - Page 40 340469 <3

Ja nie mam tylko jednego podręcznika do szkoły zeszytów i ćwiczeń xd
Crazy ja tak samo zazwyczaj wszystko kupuje 1 lub 2 września Co słychać? - Page 40 340469 A zresztą na pierwsze lekcje jak nauczyciele czytają regulamin to przynoszę tylko zeszyt i podręcznik ;P A wgl nie wiem co mi strzeliło do głowy ale dzisiaj uczyłam się matmy ;o Ahh i mam prośbę jakbym tu zbyt często pisała to weźcie mi każcie iść do nauki bo mi sie czasem straaaasznie nie chce a wystarczy że mnie ktoś pogoni ;D
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeSob 20 Sie - 20:40:12

aliosea napisał:
Bilho konkurencje które wymyśliłaś są cudowne ! Co słychać? - Page 40 340469 <3

och, ach !<3 ale czekam też na wasze propozycje. ;)

a co do przeganiania, to do nauki dziewczęta. rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. ;d
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitimeSob 20 Sie - 20:45:05

Ja nie mam pomysłów ;P

Haaah ! Ja dzisiaj matmy sie uczyłam yeeach ! pierwsza lekcja za mną ;D

-------

https://ihearvoices.forumpl.net/viewtopic.forum?t=656
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 40 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 40 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

 Similar topics

-
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-