I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wersja 2.0 - Back to school

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Wersja 2.0 - Back to school Empty
PisanieTemat: Wersja 2.0 - Back to school   Wersja 2.0 - Back to school Icon_minitimeSob 4 Wrz - 14:37:36

Nie za różowo?
Nowa wersja na forum - Back to school!
Wymaga jeszcze lekkiego dopracowania (menu i obrazk na dole), ale w 95% jest już gotowa.
Mam nadzieję, że choć trochę efekt wam się podoba, choć nie jest w 100% taki, jak miał być.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Wersja 2.0 - Back to school Empty
PisanieTemat: Re: Wersja 2.0 - Back to school   Wersja 2.0 - Back to school Icon_minitimeSob 4 Wrz - 16:01:10

jak najbardziej mi się podoba <3 jak dla mnie ten róż jest świetny, nie taki bardzo różowy. XD
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Wersja 2.0 - Back to school Empty
PisanieTemat: Re: Wersja 2.0 - Back to school   Wersja 2.0 - Back to school Icon_minitimeSob 4 Wrz - 17:12:23

jak już mówiłam, jaram się nagłówkiem, a róz nie ejst oczojebny tylko taki milusiński, przyjemny dla oczu ;D
coraz lepsze Ci te szablony wychodzą ;)
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Wersja 2.0 - Back to school Empty
PisanieTemat: Re: Wersja 2.0 - Back to school   Wersja 2.0 - Back to school Icon_minitimeCzw 9 Wrz - 9:56:24

aaaaaaaaaaaaaaaaa! jest przezajekurwaboski <33 rośnie nam Miszczyni Wersja 2.0 - Back to school 340469
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Wersja 2.0 - Back to school Empty
PisanieTemat: Re: Wersja 2.0 - Back to school   Wersja 2.0 - Back to school Icon_minitimeCzw 9 Wrz - 14:30:52

świetny <3 bardziej mi odpowiada niż wakacyjny !;)
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Wersja 2.0 - Back to school Empty
PisanieTemat: Re: Wersja 2.0 - Back to school   Wersja 2.0 - Back to school Icon_minitimePią 10 Wrz - 13:34:02

podoba mi się Wersja 2.0 - Back to school 136969 tylko akurat tej sesjii nie lubię ;/ nie wiem dlaczego, po prostu tak mam i już ;/
ale kolory są spoko, ale nienawidzę różu xdd może zrobicie jakiś niebieski na nst raz.?Wersja 2.0 - Back to school 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Sponsored content

Wersja 2.0 - Back to school Empty
PisanieTemat: Re: Wersja 2.0 - Back to school   Wersja 2.0 - Back to school Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wersja 2.0 - Back to school

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Wersja 3.0 - Boo! It;s Halloween
» Miley Cyrus - Who Owns My Heart - nowa wersja
» Cher Lloyd - Want U Back (US Version)
» Wersja 4.0 - Paris, Paris

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-