I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePią 6 Lip - 10:03:15

uuu, to niefajnie.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePią 6 Lip - 21:10:43

Bardzo;/
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeNie 8 Lip - 10:07:16

no więc...jutro wyjeżdżam do Włoch i już nie bd miała raczej okazji wejść na forum ;) DO NAPISANIA Co słychać? - Page 4 136969) a dziś jeszcze wbijam na koncert afromental, bo darmowy lol
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeNie 8 Lip - 11:00:38

Narazie Co słychać? - Page 4 136969
Ja i tak mało co pisze ^^
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeNie 8 Lip - 13:10:49

Miłego wyjazdu! Ach, WŁochy.

Właśnie znowu mało, co ktoś piszę w tym ja. Kurczę, tyle zamieszania ze studiami, że ttu prawie nie wchodzę..
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePon 9 Lip - 13:40:24

no ja też nie mam czasu, masakra!
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeWto 10 Lip - 8:19:01

ok, ludzie. Dostałam się na UJ!
Co słychać? - Page 4 914262
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeSro 11 Lip - 13:37:32

Faaajnie.

Jeszcze 2 tygodnie i kilka dni.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeSob 14 Lip - 20:19:33

Crazy gratuluję UJ ! Mega genialnie ! Powodzenia życzę Co słychać? - Page 4 136969

Ja jadę w wtorek na rekolekcje które będą trwały do 1 sierpnia. 3 sierpnia jadę do Chorwacji i wracam ok.15 Co słychać? - Page 4 136969 Więc nie mam czasu na nic! Nim się obejrzę będzie już rok szkolny..ehh.... życie. Mam mieszany humor.
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePon 16 Lip - 11:20:00

Ja nie mooogę... :/ Jest fatalnie.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePon 16 Lip - 21:10:53

Zgadzam się z osobą wyżej!
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeSob 21 Lip - 19:36:03

WRÓCIŁAAAAAM! Co słychać? - Page 4 136969 było świetnie! Rimini to na prawdę super miejsce, ludzie na obozie się udali, to nic, że byłam jedną z najstarszych, bo wszyscy młodsi hehe ale i tak było super ;) najlepsze co mnie tam spotkało to wyjścia na imprezy do klubu!! Co słychać? - Page 4 136969 to była dopiero magia! 3 dni pod rząd imprezy ha spałam moż z 2/3 godziny dziennie, ale nawet się mówi, że W RIMINI SIĘ NIE ŚPI Co słychać? - Page 4 136969 dostosowałam się do tego idealnie lol poznałam tylu świetnych Włochów, Szwajcarów i Niemców! z nimi to się można było prześwietnie wybawić na imprezach ;) a jacy przystojni! *.* seryjnie, tam byli sami ładni XD haha
reasumując obóz jak najbardziej udany! Co słychać? - Page 4 136969

CRAZY aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa GRATULUJE UJ!!!!! <3
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeSob 21 Lip - 22:39:24

No tak jest w Rimini xDDDD Ja to rok temu już odkryłam. Kocham <3 Chce tam wrócić!! xd Ale Włosi to się przystawiać lubią w klubach zleksza ; p byłaś w klubie z pianą ?? Co słychać? - Page 4 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeNie 22 Lip - 9:23:28

To się cieszę, że się świetnie bawiłaś Co słychać? - Page 4 340469 zazdroszczę!
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeNie 22 Lip - 10:35:04

E, nie byłam z pianą, ale mogłam. wolałam iśc do Carnaby gdzie dyskoteka była 3poziomowa! na 1 poziomie - hip hop, na 2 - techno, na 3 - hity ;) więc dla każdego coś dobrego ;D
w klubach jak to w klubach przystawiają się wiadome ;d ale akurat ja trafiłam na takich na prawdę w porządku chłopaków i nawet sobie z nimi mogłam pogadać ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeNie 22 Lip - 11:04:43

o mamo, byłam w panie! tylko, że we Francji było to na świeżym powietrzu. Powiem tyle, że mało się udusiłam się raz tam xD Ale nie, fajnie było. Tylko potem droga od tej piany w mokrych ubraniach w nocy do domku to była masakra!
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeNie 22 Lip - 18:35:42

ja też wróciłam już, i było naprawdę fajnie.
aaa zazdroszczę imprez. nas pani opiekun nie chciała zabierać, za to sama chodziła... i u mnie z kolei sami starsi byli. w ogóle to było bardzo duża grupa ludzi z Tarnowa ;P
imprez nie było, za to alkoholu dużo. nie piję przez najbliższe miesiące ;P
oj taak, Włosi świetni są ;P
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePon 23 Lip - 14:12:29

są są ;d i teraz po obozie całe wakacje spędzę w domuuu ;d ale mam nadzieje, że pogoda się polepszy i bd można zorganizować jakieś spotkania czy ogniska ze znajomymi ;)
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePon 23 Lip - 15:21:09

Jeszcze 9 dni praktyki i wakacje! Potem Kraków, Międzybrodzie i może Czechy!
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePon 23 Lip - 16:34:33

oo no to Excline pojeździiiisz sobie w te wakacje ;))
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeWto 24 Lip - 21:57:38

wracają upały ;d nie takie jak wczeeśniej, ale zwsze coś. ja się cieszę, bo musze jakoś podtrzymać opaleniznę ha xD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePią 27 Lip - 11:11:08

własnie wyszłam z psem na polę i mnie ten gorąc uderzył Co słychać? - Page 4 340469
podzielę się wesołą wieścią, że mam mieszkanie w Krakowie! i to 5 minut od centrum i 2 minuty od przystanku tramwajowego, którym będę codziennie jeździć Co słychać? - Page 4 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeSob 28 Lip - 19:09:57

wohooooO!! gratulacje, że Ci się układa to wszystko związane ze studiami ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimePią 3 Sie - 20:27:37

jak na razie. teraz jeszcze się trzeba utrzymać na studiach Co słychać? - Page 4 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitimeSob 4 Sie - 14:05:12

ja wiem, że Tobie się uda i to na pewno Ci nie bd sprawiać problemu ;)
jak tam Wasze wakacje? bo kurde już sierpień ;/
dziś idę ze znajomymi do klubu na imprezę...zobaczymy jak będzie, bo 1 raz tam idziemy ^
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-