I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wady i zalety

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Wady i zalety Empty
PisanieTemat: Wady i zalety   Wady i zalety Icon_minitimeCzw 31 Maj - 12:49:46

Jakie są waszym zdaniem i zdaniem najbliższych wasze wady i zalety?
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Wady i zalety Empty
PisanieTemat: Re: Wady i zalety   Wady i zalety Icon_minitimeCzw 31 Maj - 18:35:21

wada: lenistwo x1223584201

a zalety hmm sama nie wiem, ale chyba to będzie to, że jak sobie postawię jakiś cel to potrafię się konkretnie zmotywować i działać. więc ambitna jestem (;
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Wady i zalety Empty
PisanieTemat: Re: Wady i zalety   Wady i zalety Icon_minitimeCzw 31 Maj - 18:38:58

Wady: lenistwo, jestem za bardzo wstydliwa, hipokryzja (niestety ;p), nie lubię się wychylać przed szereg. Co by tu jeszcze... lenistwo też, ale jednak jak mam coś zrobić to to zrobię, więc raczej można mi zaufać, czy też powierzyć coś. Yyyy... kłamstwo można zaliczyć do wad :P ? By chyba czasami za dużo kłamię, żeby ominąć odpowiedzi itp O, i jestem zamknięta w sobie, prawie nigdy nie mówię, jak się czuję, czy coś w tym stylu.
Dobra, mogłabym z tymi wadami tak cały czas.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Wady i zalety Empty
PisanieTemat: Re: Wady i zalety   Wady i zalety Icon_minitimeCzw 31 Maj - 19:24:12

Też jestem bardzo leniwa. Jednak tak jak Crazy, można mi coś powierzyć czy o coś prosić. Można powiedzieć, że jestem leniwa tak sama dla siebie, w sensie nie chce mi się uczyć (nawet w tej chwili powinnam to robić, a jestem tutaj), no i stronię od prac w domu. Też jestem zamknięta w sobie. Co mnie strasznie wkurza, ale nie potrafię tego zmienić. Nie umiem wymyślić ciętej riposty w porę; czasami za dużo analizuję. No i niektórzy mi mówią, że się wywyższam, jeśli chodzi o gust muzyczny ;P ponoć zachowuję się, jakbym uważała, że jest najlepszy. Ja temu zaprzeczam, no ale. Jestem także przewrażliwiona.

Zalety... hmm. To by było na tyle.
Haha a tak serio to nie wiem czy można to uznać za zaletę, ale wyróżnia mnie stoicki spokój. Rzadko się kłócę i też nie lubię tego robić. Generalnie ciężko mnie wyprowadzić z równowagi.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Wady i zalety Empty
PisanieTemat: Re: Wady i zalety   Wady i zalety Icon_minitimeCzw 31 Maj - 19:28:41

Też mnie cięzko wytrącić z rónowagi. (Chyba) jestem cierpliwa i spokojna. I to może być i zaletą i wadą. Wadą, bo wolę coś przemilczeć niż się o to kłócić...
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Wady i zalety Empty
PisanieTemat: Re: Wady i zalety   Wady i zalety Icon_minitimePią 1 Cze - 17:23:09

Lizzie napisał:
Nie umiem wymyślić ciętej riposty w porę; czasami za dużo analizuję.

to samo u mnie.

z wad to jeszcze na pewno będzie to, że szybko się denerwuję. jedna rzecz a ja już ''krzyczę'' na daną osobę za coś XD staram się to zmienić
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Wady i zalety Empty
PisanieTemat: Re: Wady i zalety   Wady i zalety Icon_minitimePią 1 Cze - 17:28:28

i czasami wydaje mi się, że wiem lepiej od innych... wiem, to zła cecha.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Wady i zalety Empty
PisanieTemat: Re: Wady i zalety   Wady i zalety Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wady i zalety

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: My, Wy, Oni-