I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Okulary/soczewki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimeCzw 12 Kwi - 8:24:28

Macie wadę wzroku?
Wolicie okulary czy soczewki?
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimeCzw 12 Kwi - 17:38:19

mam wadę i to całkiem sporą, dziękuję CZD za dobieranie mi przez pół życia za słabych okularów i spieprzenie mi wzroku na całe życie <3

noszę na codzień soczewki, okulary tylko w domu, bo wyglądam w nich jak kretyn. chociaż może gdybym kupiła jakieś lepsze oprawki, nie wstydziłabym się w nich pokazywać.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimeCzw 12 Kwi - 18:37:12

teoretycznie mam -1.5, ale nawet w soczewkach zle widze i musze sie do okulisty wybrac.
Wlasnie jestem w trakcie poszukiwania nowych okularow, musze wreszcie cos znalezc...
Tez nosze soczewki, ale czasami mnie denerwuja lub nie chce mi sie ich ubierac.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimePią 13 Kwi - 11:44:25

ja mam -3,5. ;/ rok temu kupiłam nowe okulary i teraz spokojnie bez wstydu mogę w nić chodzić, bo mi się podobają :P takie:
Spoiler:
ale mam też soczewki miesięczne, noszę częstoo, w sumie okulary to najczęściej w domu i czasem jak nie chce mi się rano ubierać soczewek to idę w nich do szkoły ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimePią 13 Kwi - 11:53:59

wlasnie szukam okularow w takim stylu Okulary/soczewki 136969
no ja obstawiam, ze mam juz wade kolo -2...
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimePią 13 Kwi - 11:57:00

ja zaczęłam chodzić do okulisty jakoś w 6 klasie podstawówki i mi się pogarsza ciągle..-,- masakra. w sumie ostatnio jakoś mniej jak byłam w tamtym roku, ale i tak jest gorzej..-,-
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimePią 13 Kwi - 12:35:25

mi się tak w gimnazjum zaczęło, ale była to taka mała wada, że nawet na nią uwagi nie zwracałam. teraz na początku 3 klasy poszłam i bum! -1,5!
Ale tak długo nie miałam soczewek/okularów, że się przyzwyczaiłam i dopiero po ubraniu okularów do mnie dotarło, że ja ślepa byłam :P
Teraz mi się znowu wzrok pogorszył...
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimePią 13 Kwi - 18:07:27

''wszystko przez to siedzenie przed monitorem'' argument na wszystkie wady wzroku.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimePią 13 Kwi - 18:17:19

pewnie troche tak, ale co tam Okulary/soczewki 340469
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimePią 13 Kwi - 19:04:41

ja mam -4.0. u mnie też się zaczęło w 6 klasie i cały czas się pogarsza. Kobiety mają pod tym wzgledem gorzej, bo chłopakom wada wzroku zatrzymuje się mniej wiecej koło 16 roku życia, a z kobietami różnie to bywa. Tak mówił mi okulista.

Ja to moją wadę ukrywałam chyba z pół roku. Bardzo nie chciałam okularów. Jak teraz patrzę na to z perspektywy czasu, to byłam głupia. Męczyłam się. Z tablicy nie widziałam, wszystko mi koleżanka dyktowała, aż pewnego razu się wkurzyła i powiedziała wychowawczyni, a ona mojej mamie.
U mnie to chyba wina genów (mama nosi okulary, ale ma w sumie niewielką wadę) i 'za młodu' czytałam dużo w nieodpowiednim świetle, komputer pewnie też swoje zrobił.

A noszę okulary, nadal boję się soczewek.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimeSob 14 Kwi - 12:34:26

Czy wszyscy tu zgromadzeni mają wadę wzroku oprócz mnie? xd jedyne okulary jakie noszę to moje czerwone ray-bany na lato <3
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimeSob 14 Kwi - 13:47:37

jak na razie tak :Okulary/soczewki 136969
stowarzyszenie ślepych kur.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimeNie 15 Kwi - 9:13:57

Bez przesady Okulary/soczewki 340469 wada wzroku to normalna rzecz Okulary/soczewki 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimeNie 15 Kwi - 9:37:25

hahah ślepych kur XD lol
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitimePon 16 Kwi - 13:38:21

blackyqueen napisał:
hahah ślepych kur XD lol
Okulary/soczewki Tumblr_m2juv0O6rP1qjkzt1
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Okulary/soczewki Empty
PisanieTemat: Re: Okulary/soczewki   Okulary/soczewki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Okulary/soczewki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: moda i uroda :: Uroda i zdrowie-