I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Luźno o filamch

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeCzw 26 Sie - 8:48:22

Jak w temacie.

WIedziałyście, że jest sequel "Posłańców" naszej KStew?


Ostatnio zmieniony przez Crazy dnia Sro 27 Kwi - 14:12:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeNie 5 Wrz - 9:52:28

nie o.O a gdzie to można zobaczyć.?
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeNie 5 Wrz - 10:28:36

Excline napisał:
nie o.O a gdzie to można zobaczyć.?
nie mam pojęcia.
filmweb -> http://www.filmweb.pl/film/Pos%C5%82a%C5%84cy+2+Na+przekl%C4%99tej+ziemii-2009-492205
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeNie 5 Wrz - 12:19:38

oo, to może być ciekawe! aaa! claire holt tam gra!!!!!!
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimePią 3 Gru - 14:51:56

ostatnio całą masę filmów oglądam. Toy Story 3, Incepcja, Teoria Chaosu, Świadek bez pamięci, Niepewność Luźno o filamch 340469
Nie zawiodłam się na Incepcji. Cudowny film! I Joseph Gordon-Levitt Luźno o filamch 340469
Teaoria Chaouse naprawdę fajna, uwielbiam Ryana Reynoldsa!
Świadek... i Niepewność są z JGL , bo po Incepcji chciałam się przyjrzeć jego twórczości. Choć według niektórych niepewność jest czasami nudna to mi się bardzo podobała! Szczególnie ten podział na kolory - zółty i zielony.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSob 4 Gru - 15:12:25

a dziś na TVN Kultura leci 'Celebrity' Woody'ego Allena w roli głównej z Leo DiCaprio. Od dawna polowałam na ten film i w koncu w tv będzie!
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeNie 5 Gru - 15:40:31

dzisiaj o 10.45 leciał film z KStew na Polsacie Luźno o filamch 136969
zachura kosmiczna przygoda - booski ^^
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSro 27 Kwi - 14:12:49

co sądzicie o współczesnym kinie? myślicie, że idzie w dobrym kierunku, czy sprzedaje się dzisiaj tylko seks, narkotyki i strzelaniny ?
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSro 27 Kwi - 15:36:05

ja nie przepadam za współczesnym kinem. jak dla mnie, za dużo przemocy, agresji, nie ma przekazu i za dużo efektów specjalnych. oczywiście, jak zawsze są wyjątki od reguły.
ja rozpaczam nad tym, że powoli odchodzi wspaniałe pokolenie aktorów. Al Pacino, Robert De Niro, Morgan Freeman i wielu innych.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSro 27 Kwi - 15:51:30

Ja do kina chodzę raz na ruski rok. Ale filmy mają fajne, horrory <3333333333
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSro 27 Kwi - 16:00:13

ja w sumie też, u mnie w mieście jest beznadziejne kino i filmy puszczają z rocznym opóźnieniem i też chujowe.
najbliższe niezłe kino mam oddalone o 60 km od mojego miasta, ale tam natomiast puszczają filmy z półrocznym opóźnieniem ;D a takie naprawdę dobre kino to najbliżej mam w Warszawie.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSro 27 Kwi - 18:42:12

Lizzie napisał:
ja nie przepadam za współczesnym kinem. jak dla mnie, za dużo przemocy, agresji, nie ma przekazu i za dużo efektów specjalnych. oczywiście, jak zawsze są wyjątki od reguły.
ja rozpaczam nad tym, że powoli odchodzi wspaniałe pokolenie aktorów. Al Pacino, Robert De Niro, Morgan Freeman i wielu innych.
nie lubię, jak ktoś mówi, że odchodzi dobre pokolenie wspaniałych [czegoś tam], bo tak zawsze się mówi ^^
Owszem, teraz kino jest komercyjne, nawet za bardzo, ale są też dobre filmy. Niestety zazwyczaj są niskobudżetowe i niezależne, więc mało osób o nich w ogóle wie...
Dlatego podoba mi się, co Kristen robi. Mimo, że jest teraz strasznie sławna po wielkim i komercynym Zmierzchu to wybiera role w filmach niezależnych i dzięki swojej sławie przyciaga widownie.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSro 27 Kwi - 19:02:32

ale taka jest prawda, że powoli odchodzą ci genialni aktorzy, a to nowe pokolenie dobrych aktorów jest niewielkie.

tak, ja wiem,ale kiedyś właśnie w kinie komercyjnym można było znaleźć dobre filmy z przekazem, dziś tak nie jest. Kiedyś to co było nominowane do Oscarów, zwykle było dobrym filmem, a dziś różnie to bywa. Oscar już o niczym nie świadczy.

co do filmów niskobudżetowych i kina niezależnego, to zgadzam się z Tobą, są tam wartościowe filmy. np. jakiś czas temu oglądałam genialny film Pogorzelisko, puszczany był tylko w małych kinach, które puszczają filmy niezależne.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSro 27 Kwi - 19:05:13

osobiście podziwiam Zacha Braffa. Polecam 'Powrót do Garden State" - zam napisał scenariusz, wyreżyserował, zagrał główną rolę (+natalie Portman) i stworzył genialny soundtrack. Super film.
I zgadzam się, co do Oscarów... niestety
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSro 27 Kwi - 19:08:36

słyszałam o tym filmie, nawet niedawno miałam go w rękach w sklepie, ale szkoda mi było trzydziestu złotych...
a chętnie bym go zobaczyła w czymś innym niż Hoży Doktorzy
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSro 27 Kwi - 19:13:42

To koniecznie zdobądź jakoś Garden State i Przyjaciół (rozbraja mnie ten tytuł, bo nic nie ma do fabuły. oryginalny to 'The Last Kiss').
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimePią 9 Gru - 15:50:28

osobiście nie mogę się dozcekać tego:

mam słabość do superbohaterów.
i to też chcę:

ojej, i to"

no i jeszcze Hobbit.
too many awesome movies!
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeNie 11 Gru - 21:09:14

'sylwester w nowym jorku' wyszedł nie? sequel 'walentynek'... znowu dużo gwiazd, oby tylko nie było jak 'walentynki' bo to strasznie nuuudne.. ale i tak chcę obejrzeć bo gra Lea z Glee ii Josh Duhamel i Ashton! :P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimePon 12 Gru - 13:16:57

u mnie już grają chyba.
rzeczywiście gwiazdorska obsada, ale nie wiem czy opłaca się iść do kina. walentynek nie widziałam.
u mnie graja teraz Habemus Papam i mnie to zainteresowało
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeCzw 22 Gru - 20:03:17

ciekawe kiedy łaskawie u mnie do kin wejdzie Sherlock, bo umieram z niecierpliwości!
nie zakładałam osobnego tematu, bo chyba nie ma tu jakiegoś sci fi maniaka, jak ja, ale muszę się podzielić moją ekscytacją tym filmem:
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimePią 23 Gru - 20:14:41

patrzyłam co w święta w tv i same starocie, albo jakieś gnioty... co roku to samo.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeSob 24 Gru - 14:37:58

Kevin dzisiaj!!!Luźno o filamch 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimePią 30 Gru - 17:10:54

polećcie mi jakiś film do obejrzenia ^^
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeWto 13 Mar - 3:49:29

Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitimeNie 18 Mar - 9:41:28

łeeee, niektórych w horrorach przerażają dzieci, a mnie książa, siostry itp
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Luźno o filamch Empty
PisanieTemat: Re: Luźno o filamch   Luźno o filamch Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Luźno o filamch

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Luźno o muzyce

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Filmy-