I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Beyoncé - Countdown [teledysk]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Beyoncé - Countdown [teledysk] Empty
PisanieTemat: Beyoncé - Countdown [teledysk]   Beyoncé - Countdown [teledysk] Icon_minitimePon 10 Paź - 13:41:36

Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Beyoncé - Countdown [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Beyoncé - Countdown [teledysk]   Beyoncé - Countdown [teledysk] Icon_minitimeCzw 13 Paź - 18:34:00

lubie! w paru ujęciach ma stylóweczkę jak Audrey Hepburn Beyoncé - Countdown [teledysk] 340469
btw. to jej najlepsza płyta <3
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Beyoncé - Countdown [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Beyoncé - Countdown [teledysk]   Beyoncé - Countdown [teledysk] Icon_minitimePią 14 Paź - 17:51:27

piosenka momentami naprawdę mi się podoba. a teledysk, jak większość Beyonce, świetnie zrobiony. ;>
Beyoncé - Countdown [teledysk] A9a039d8667fd016df8ebf0ff8f9958f
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Beyoncé - Countdown [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Beyoncé - Countdown [teledysk]   Beyoncé - Countdown [teledysk] Icon_minitimeSob 15 Paź - 18:27:09

Bliho napisał:
piosenka momentami naprawdę mi się podoba. a teledysk, jak większość Beyonce, świetnie zrobiony. ;>
Beyoncé - Countdown [teledysk] A9a039d8667fd016df8ebf0ff8f9958f
aaale fajna animacja! ona ma taki cudowny i szczery uśmiech<3 btw. podkradłaś C fuche - to ona jest od znajdowania gifów najlepiej oddających sytuacje ;dd
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Beyoncé - Countdown [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Beyoncé - Countdown [teledysk]   Beyoncé - Countdown [teledysk] Icon_minitimeSob 15 Paź - 19:56:39

och, nie miałam takiego zamiaru. ;d C, nie martw się ! Beyoncé - Countdown [teledysk] 340469 po prostu przypomniało mi się, że widziałam to na kwejku i strasznie mi się spodobało. ;>
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Beyoncé - Countdown [teledysk] Empty
PisanieTemat: Re: Beyoncé - Countdown [teledysk]   Beyoncé - Countdown [teledysk] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Beyoncé - Countdown [teledysk]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Rihanna - Man Down [teledysk]
» Rihanna - You Da One [teledysk]
» OK Go - Needing/Getting [teledysk]
» The Pretty Reckless - You [teledysk]
» Myslovitz - Ukryte [teledysk]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-