I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeWto 29 Maj - 20:36:35

czy ja wiem, że Polska to złe miejsce. Euro daje możliwości Co słychać? - Page 39 136969 Cóż, zobaczymy, jak nam pójdzie.
Miłej zabawy na wycieczce!
Dzisiaj zjadłam z koleżankami paluszki rybne z budyniem (fani DW załapią, o co chodzi :P)
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeCzw 31 Maj - 18:39:34

i jeszcze tylko jutro przeżyć i weekend ;d później 3 dni szkoły i wolne ;D
ufff..
no wczorajsza wycieczka jak najbardziej udana (; miło spędzony czas.

uwaga uwaga postanowiłam coś zrobić ze sobą i się zacząć odchudzać XD dziś zrobiłam sobie mały 10minutowy jogging i serię przysiadów xd zobaczymy jak mi z tym pójdzie dalej...trzymajcie kciuki, żebym wytrwała!! XD potrzebuję tego lol
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeCzw 31 Maj - 18:43:13

nie, że zniechęcam, ale też tak miałam Co słychać? - Page 39 340469 wytrwała z... tydzień z ćwiczeniami. ale trzymam kciuki! może Tobie się uda Co słychać? - Page 39 340469!
Ja prawdopodobnie w sobotę jadę do Krakowa i przy okazji pójdę na Śnieżkę z Kristen Co słychać? - Page 39 136969
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeCzw 31 Maj - 19:39:45

ja miałam w planach zacząć robić ćwiczenia na płaski brzuch... skończyło się oczywiscie na planach. Po zrobieniu 30 brzuszków byłam wykończona i więcej tego nie powtórzyłam.

ja w weekend mam zamiar odpocząć, bo jestem mega zmęczona. ostatnie dwa tygodnie jakoś mocno mi się dłużyły.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimePią 1 Cze - 17:30:39

no właśnie zastanawiam się czy iść na Śnieżkę czy nie....koleżanki nie chcą a sama nie pójdę xD poczekam na Twoją relacje, C! Co słychać? - Page 39 136969

no zobaczymy zobaczymy...za pół godziny seria na dzisiejszy dzień, może wytrwam...ha XD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimePią 1 Cze - 17:37:44

buuu, nie pójdę w sobotę, a Bóg wie, kiedy u mnie zaczną grać...
ja mam to szczęście, że u mnie chcą iść na SWATH Co słychać? - Page 39 136969
uu, to powodzenia!
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimePon 4 Cze - 11:43:09

juuutro mam egzamin do bierzmowania ! Umrę ! a dopiero od wczoraj się uczę - mam 42 pytania do nauczenia + do tego dochodzi historia na blachę na środę ! umrę ! zgon ! Co słychać? - Page 39 460216 Co słychać? - Page 39 1670099594 Co słychać? - Page 39 552013178 Co słychać? - Page 39 263681790
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeWto 5 Cze - 9:17:41

Trzymamy kciuki. Z tego, co pamiętam to nas ksiądz (na egzaminie do bierzmowania) sam zapytał z czego chcemy być pytani i za wiele umieć nie trzeba było ;p
O Boże, wczoraj caaaaały dzień (od 7 do 24) w Krakowie! Genialnie było Co słychać? - Page 39 340469
Powrót do góry Go down

Vastness
Vastness

Liczba postów : 56

Skąd : Gallifrey

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeWto 5 Cze - 10:41:56

Życzę powodzenia co do bierzmowania. ;)

Crazy napisał:

O Boże, wczoraj caaaaały dzień (od 7 do 24) w Krakowie! Genialnie było Co słychać? - Page 39 340469

Puff, jak ja zazdroszczę! Ja miałam jechać do Krakowa tydzień temu i oczywiście się rozchorowałam... Ech...
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeWto 5 Cze - 12:25:31

Dziękuję ;)
Ja do krakowa jeżdże chyba ran na pare miesięcy mimo że mam tylko półtora godz drogi ;p Ale muszę się przejechać jeszcze w tym tyg. po taką ładną spódnice w kwiaty bo w Sączu jej nie ma ! *_*
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeWto 5 Cze - 14:36:48

w Krakowie o wiele bardziej czuc atmosfere euro (wiem, wiem. Wiekszosc ma jej dosc xP). Nawet sie zastanawiamy nad pojechaniem tam na obejrzenie meczu w multikinie lub tam przed galerie :p
wlasnie jestem w rzeszowie i obok mnie jada dwa auta transmisyjne z UK. euro!
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 9:29:18

Hej, Hej ! ;D Miałam wczoraj w końcu ten egzamin. I jak? No i genialnie! Co słychać? - Page 39 136969 Ponieważ: (teraz opowiem jak się to rozgrywało!) siedzieliśmy wszyscy na krzesłach, był taki ksiądz jeden no i on tak przed nami stanął i zaczął NAS pytać i ręce do góry podnosiliśmy do odpowiedzi a on nie zwracał nawet uwagi czy ktoś odpowiedział czy nie. A na końcu kiedy chciał nas jeszcze pytać mój ksiądz od religii to on zaczął się modlić, powiedział że wszyscy zdaliśmy no i pozwolił nam iść Co słychać? - Page 39 340469

A co do euro: Ja robię coś takiego że gromadzą mi się znajomi pod domem i oglądamy bo akurat mam taką maszynke co puszcza na jakieś tam białe tło - nawet nie wiem o której się zaczyna ale najprawdopodobniej spóźnie się ponieważ o godz 19.30 mam msze jak w każdy piatek Co słychać? - Page 39 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 10:14:19

To dobrze Co słychać? - Page 39 136969

Ja byłam wczoraj w rzeszowskiej galerii i straaasznie ją lubię! Jest o wiele ładniejsza nawet niż krakowska. Ale pustki (może to przez porę, o ktorej byłam) większe niż w mojej (Tarnovii) Co słychać? - Page 39 340469 No i brak empiku. Ale wygląd zwycięża.
I tak wróciłam z niczym, bo ceny powalające są. Wszystko w okolicach 70-100 zł ...
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 10:21:03

Muszę jechać do Krk ! Po krótkie spodenki jeansowe i spódnice ! I to pilnie Co słychać? - Page 39 136969 wgl mimo że mam pełno ciuchów w szafie (czasami sie nie domyka) to dalej nie mam się w co ubierać. A dziś pierwszy raz od pół roku założyłam do szkoły bluzę ! Co słychać? - Page 39 340469
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 11:00:44

Mój egzamin do bierzmowania wyglądał tak, że ksiądz sprawdzał indeksy wszystkim i jeśli ktoś czegoś nie miał zaliczonego, to wtedy go pytał.

Chyba każda dziewczyna nie ma się w co ubrać ;P zdaniem mojej mamy mam mnóstwo ubrań, ja uważam inaczej.
Według mnie teraz lepiej czekać te 2-3 tygodnie na wyprzedaże. Nawet te 20 zł taniej to już coś. Ja się chyba będę musiała wybrać z koleżanką na zakupy do Warszawy, bo potrzebuję kilku rzeczy. ale to dopiero jak się przeceny zaczną ;P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 11:13:56

Własnie czekam na wyprzedaże. Kiedy w ogóle są, bo się nie orientuję?
Też uważam, że nie mam się w co ubrać. I chyba nie mam dużo ubrań... Chyba.
Mam nadzieję, że te wakacje będą cieplejsze od tych ostatnich...
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 11:19:17

Z tego co wiem to Zara, P&B, Bershka to startują pod koniec miesiąca, a H&M, Reserved chyba już w połowie czerwca zaczynają. Przynajmniej tak mi się wydaje, że było w zeszłym roku ;P specjalnie teraz nie wydaję pieniędzy, żeby móc trochę poszaleć na wyprzedażach. to jest taka satysfakcja, gdy kupi się coś 50% taniej ;D

oj tak, oby było cieplej. Chcę się opalić i liczę na jakieś ogniska, na jezioro ;P o Włochy się nie martwię, tam na pewno bedzie ciepło.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 11:24:58

ooo, to muszę czekać. Najchętniej całą Bershkę i Pull&Bear bym kupiła. Chociaż teraz reserved ma fajną kolekcję z tego, co widziałam.

Ostatnio to tylko pare dni chyba było upałów z tego, co pamiętam. U siebie w mieście to ja z dwa lata nie byłam na basenie O.o !
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 11:44:02

U mnie ma być przez cały czerwiec pochmurnie i deszczowo ! -.-' ale za to wakacje mają być gorące ;p

Na wiosenne wyprzedaże czekam pół roku ! Kocham je! Choć i tak najczęściej gdzie kupuję ciuchy to Mohito, Reserved, H&M, New Yorker, Cropp, House, Ravel. NIestety Bershki nie mam i musiałabym jechać do niej aż do Krk -.-' Do tego muszę w końcu kupić jakieś buuuty!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 12:12:29

Ja już nie ufam pogodzie. Raz mówią tak, a jest inaczej.
Ja chcę, żeby było tak ciepło, że możesz bez bluzy wyjść.
Ocho, moja mama miała wypad do ciucholandu. Ciekawe, co znalazła.
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 12:26:07

Ooo jaaaa ;< Moja mama nie pozwala mi kupować w ciucholandach bo mówi: "nie będziesz chodziła w ciuchach w których już ktoś chodził" chociaż jak idę tak z koleżankami to niektóre są jeszcze z metką -.-'
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 12:35:12

Jak się umie szukać (ja nie umiem) to można znaleźć masę fajnych rzeczy za jakąś złotówkę czy coś Co słychać? - Page 39 136969
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 16:14:40

Kurna, obiecuję że kiedyś pójdę bo w sumie ciuchy tanie, ładne a ja tam nie kupuje tylko w cenach ok 40 zł na podkoszulek! Co słychać? - Page 39 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 19:15:51

Ale trzeba mieć swojego rodzaju talent i cierpliwość. Mi brakuje tego i tego Co słychać? - Page 39 340469
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitimeSro 6 Cze - 19:27:11

Mi tak samo ! Byłam raz z koleżanką bo chciała popatrzeć - ona w 10 minut znalazła pełno dużo rzeczy a ja żadnej ;D Do tego trzeba zdolności ;D
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 39 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-