I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeCzw 10 Maj - 17:15:02

aaaa, jestem wkurzona! zawaliłam angielski! papa dobre studia!
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeCzw 10 Maj - 18:36:58

co się stało? na pewno dobrzeee jest!
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimePią 11 Maj - 11:31:45

takie głupie błędy zrobiłam! podczas drugiej części, uświadomiałam sobie, co źle na pierwszej zrobiłam! Nie wiem, czy będę mieć to ponad 90%, jak na próbnej (która była trudniejsza!). aaaa, jestem wkurzona.
dzisiaj obudziłam się ze spuchniętym okiem, więc sympatycznie się dzień nie zapowiadał Co słychać? - Page 36 340469 ale... dam dam dam... mam 100% z ustnego polskiego! (co tam, że nigdzie się nie liczy...)
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimePią 11 Maj - 16:47:09

łooo gratulacje!!! Co słychać? - Page 36 136969 zawsze się ma satysfakcje!

ee tam ee tamm dobrze będzie, będziesz miała wystarczająco! swoją drogą też zawsze najgłupsze błedy robię, a najtrudniejsze rzeczy mam dobrze...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimePią 11 Maj - 21:10:49

zobaczymy, ale nie sądze...
Właśnie wróciłam z kina, więc dalej żyje filmem. Obok mnie siedział dziwny chłopak. Kiedy była pierwsza scena, gdzie pojawił się Loki, pomyślałam sobie "oooo Loki!" i nagle obok mnie słyszę szepczącego go to samo xD W ogóle często coś do siebie mówił.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimePią 11 Maj - 21:50:05

Obie ręce spieczone! ;c Ehh, wczoraj jedną jak byłam po szkole na huśtawkach z dziewczynami i dziś na wfie, masakra! Piecze mimo, że smaruje xd haha, nie wychodzę na słońce.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeSob 12 Maj - 8:48:46

ojej, juz sie spalilas na sloncu ? Nieźle Co słychać? - Page 36 136969 w kazdym razie wspolczuje ci!
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeSob 12 Maj - 13:48:14

Jeeejjuuu znów zaniedbałam swój udział w forum ;c przepraszam Was, ale nie mam czasu wchodzić Co słychać? - Page 36 136969 Będę czasem ale nie tak często jak kiedyś. Życie;p Co do pogody: rano była piękna ale teraz jest chyba 10 stopni.. trudno przestawić się z 26 na 10 w jeden dzień Co słychać? - Page 36 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeSob 12 Maj - 13:49:31

właśnie, dawno Cię nie było ^^ ale rozumiem, wpadaj kiedy możesz Co słychać? - Page 36 340469
u mnie właśnie leje...
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeSob 12 Maj - 20:46:13

a dziś się ochłodziło właśnie..
ale ja nie chcę takiego upału jeszcze, niech będzie tak w sam raz wiosennie ;) bez przesady.

jeszcze ok. 30 dni do szkoły..ehh dam radę ;D
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeSob 12 Maj - 20:49:50

ja w ogóle wolałabym max 25 stopni :P nie lubię upałów.
matko, ale spać mi się chce. musze się wreszcie wyspać.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeSob 12 Maj - 21:13:30

U mnie dzisiaj tak jesiennie było. w sumie, fajnie, ale w maju wolałabym dużo słońca i ciepła.
ale upałów też nie chcę, bo się rozleniwię i nie będę się uczyć (jakbym teraz to robiła)

ja spałam dzisiaj popołudniu z 2 godziny i nadal jestem śpiąca. mam wrażenie, że komputer tak jakoś na mnie działa.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeSob 12 Maj - 21:16:29

nie umiem spać w dzień. chyba, że źle się czuję, albo coś takiego. tak samo nie potrafię spać w aucie, pociągu, autobusie itd Zawsze, jak gdzieś z rodziną jeździłam to zazdrościłam mojemu bratu, bo on tak normalnie sobie w samochodzie usypiał.
a propos spania to chyba idę spać Co słychać? - Page 36 340469 Już się tak bezsensownie w monitor wpatruję ;p
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeNie 13 Maj - 10:59:54

ojej uwielbiam spać w dzień, bo wtedy zawsze tak naładuje baterię i ogólnie dobrze mi się śpi Co słychać? - Page 36 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeNie 13 Maj - 11:04:53

chyba idę zrobić muffiny, taką mam coś ochotę.
Walczę z wyglądem na czerwiec i powoli mnie kod css dobija!
Ale pogoda się poprawia, a jutro oficjalnie kończe matury!
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeNie 13 Maj - 14:20:42

A dziś pogoda do kitu, więc spałam, haha xD Wczoraj do prawie 3 na gg pisałam ;c W ogóle ostanio mam jakąś fazę na Lucy Hale o.o xd Hahaha.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeNie 13 Maj - 18:45:44

Ostatnio często śpię w ciągu dnia. Kiedyś nie mogłam usnąć, ale na starość potrzeba mi więcej snu ;D
Już robisz wygląd na czerwiec? Faajnie, czekamy.

U mnie dzisiaj zimno, ale przynajmniej nie pada.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeNie 13 Maj - 20:29:23

Może się jeszcze poprawi Co słychać? - Page 36 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimePon 14 Maj - 11:30:08

Już robię, bo mi to dość powoli idzie :P
Ludzie, skończyłam matury! I szkołę! jaaaaa! mam 100% z ang ustnego! Piękny dzień, gdyby nie było tak chłodno ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimePon 14 Maj - 16:35:09

Yaaaaaaaaaaay xd !!!!
A ja chora ;x
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimePon 14 Maj - 16:41:07

ooo, przeziębiona czy coś gorszego?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeWto 15 Maj - 16:52:27

Przeziębiona ;c
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeWto 15 Maj - 18:52:09

to zdrowiej.
matko, ja już mam wakacje. dalej w to nie wierzę.
jeszcze tylko ten tydzień i wszyscy moi znajomi będą wolni od matur. się będzie działo Co słychać? - Page 36 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeWto 15 Maj - 20:30:18

Crazy napisał:
Już robię, bo mi to dość powoli idzie :P
Ludzie, skończyłam matury! I szkołę! jaaaaa! mam 100% z ang ustnego! Piękny dzień, gdyby nie było tak chłodno ;p
aaaaa! GRATULACJE <3 zazdroszczę Ci już tej wolności...wypoczniesz ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitimeWto 15 Maj - 20:50:52

dziękuje Co słychać? - Page 36 953780
i pewnie trochę się zanudzę Co słychać? - Page 36 340469
o matko, jutro farbuje włosy! tak, to duże wydarzenie dla mnie, gdyż boje się wszelakich zmian jeżeli chodzi o wygląd xD Z godzinę wybierałam farbę, a jak wybrałam to i tak wróciłam, żeby się przyjrzeć im jeszcze raz, potem wróciłam ponownie, a i tak skończyłam z farbą, którą na początku wybrałam.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 36 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 36 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-