I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimePon 30 Kwi - 19:30:44

Boże, ale upały!
A ja głupia siedzę w domu i się 'uczę'...
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeWto 1 Maj - 8:42:55

No strasznie gorąco jest....
W końcu kupiłam nowe słuchawki, bo w końcu ile można słuchać przez jedną? xd (zepsuła mi sie jedna)
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeWto 1 Maj - 20:47:29

Często mi się tak psują Co słychać? - Page 34 340469
U mnie coś chmury się zbierają, ale na razie nie pada.
Dzisiaj były u mnie koleżanki, bo miałyśmy się uczyć. No ale wiecie, jak to z tym bywa :P
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSro 2 Maj - 2:50:36

Haha, rok je miałam i padly xd

No tak, jak koleżanki przyjdą to sie robi wszystko oprócz tego co trzeba xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSro 2 Maj - 16:09:55

U mnie dzisiaj chyba burza była. Nie jestem pewna, bo byłam w innej części miasta, ale wnioskuję po tym, że mój kochany pies zostawił w domu niespodziankę, jak zawsze, gdy się boi... Ale dobrze, że już jest chłodniej trochę. Wolę teraz pożyć z normalną, wiosenną pogodą, a upały zostawić na lato. Nie chcę, żeby znowu było zimno i deszczowo w wakacje.

A co do słuchawek, to u mnie przeżywają maksymalnie cztery miesiące, więc już kupuję najtańsze, bo mi szkoda pieniędzy. Nie wiem, jak ja to robię, ale zawsze się jedna psuje. To jest mega frustrujące.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSro 2 Maj - 16:30:36

U mnie właśnie brzmi. I mój pies też się boi, ale nie zostawia niespodzianek Co słychać? - Page 34 340469 Ale się trzęsie i się chowa, zawsze mi go szkoda!
Teraz w nocy spać nie mogłam tak mi było gorąca, ja jednak preferuję tak 25 stopni w słońcu. Jak już dochodzi do 30 to umieram.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 7:11:22

Crazy, powodzenia jutro ! ;*
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 9:14:21

aaaaa, dziękuję. czuję, że powinnam się dalej uczyć, ale już nie wiem czego.
Moje osobiste przeczucie na jutrzejsze wypracowanie to .... Dżuma.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 10:31:27

DOBRZE BĘDZIE!! POWODZENIA! Co słychać? - Page 34 136969 Co słychać? - Page 34 640862
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 10:32:51

aw, dziękuję. pogrom to będzie na ustnej.
A Wy wolne macie Co słychać? - Page 34 340469 Jak wam mija weekend?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 13:38:34

Ja jutro praktyka, więc wolnego brak niestety.
A nawet spoko mija, "szukam" nowego stylu Co słychać? - Page 34 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeCzw 3 Maj - 21:46:35

Powodzeeenia Crazy! Jutro będę trzymać kciuki!
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimePią 4 Maj - 7:54:03

Crazy tam teraz pisze..ahh *trzyma kciuki* Co słychać? - Page 34 340469 Co słychać? - Page 34 340469

a wolne..hmm...wczoraj byłam na ognisku u kolegi, średnio było, bo to nie ''moi ludzie'' lol ;p
ale dziś koncert hiphopowy haha nie wierzę że na to idę XD lool
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimePią 4 Maj - 13:16:04

PRZEŻYŁAM!
W sumie to rano czułam się tylko tak, jakbym na jakieś wypracowanie do szkoły szła. Najgorszy jest moment siedzenia na hali i czekania na arkusze. Potem to już, jakoś leci.
Czytanie ze zrozumieniem było o Wikipedii Co słychać? - Page 34 340469 Wszyscy mówią, że było głupie, więc się zastanawiam, co mogłam źle zrobić. Jedno pytanie to chyba było na poziomie podstawówki... a pewnie okaże się, że mam je źle.
Co do wypracowania to tak: pierwszy temat to coś w stylu "Symbolika strony lewej i prawej w Dziadach cz. III", drugi "Porównaj postawy życiowe Izabeli Łęckiej i Natalii Podborskiej". Wybrałam drugi temat, choć "Ludzie bezdomni" to nie moja mocna strona. Cóż, zobaczymy.
Nie mam zamiaru sprawdzać odpowiedzi, wollę żyć w błogiej nieświadomości.
jak zobaczę reklamę w TV Gazety wyborczej "Maturzysto, dzisiaj pisałeś egzamin z języka polskiego" to chyba walnę ekran.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSob 5 Maj - 7:56:50

Napewno bd wszystko ok Co słychać? - Page 34 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSob 5 Maj - 10:12:07

mam nadzieję Co słychać? - Page 34 340469
teraz muszę się douczyć tej głupiej prezentacji...
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSob 5 Maj - 10:14:26

no to dobrze, że nie było źle ;))

jestem po koncercie lol super było! aż sama się zdziwiłam że koncert hiphopowy a się tak dobrze bawiłam (; ogólnie to trochę funku i dużo poskakałam, więc jak każdy inny koncert ;) mega pozytywnie Co słychać? - Page 34 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSob 5 Maj - 13:20:55

to fajnie, że dobrze się bawiłaś Co słychać? - Page 34 136969
napisałam tę maturę z polskiego i czuję, jakby to już było wszystko Co słychać? - Page 34 340469 a tu jeszcze się uczyć trzeba! ehhh...
w poniedziałek idziecie do szkoły, nie ?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSob 5 Maj - 15:20:58

Nom, idziemy, ja na praktykę xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSob 5 Maj - 20:27:25

taa..idziemy. ogólnie to strasznie głupio to zrobili bo: pon -lekcje, wtorek - wolne, sroda - lekcje, czwartek - wolne, piątek - lekcje...-,- tak w kratkę
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeSob 5 Maj - 20:30:12

wtedy kiedy rozszerzone są to Wy też idziecie ^^
czyli w środę Wy będziecie w szkole, a ja nie (matma rozszerzona) Co słychać? - Page 34 340469
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeNie 6 Maj - 8:30:37

Nie wiedziałam, że w czwartek wolne xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeNie 6 Maj - 9:04:52

W czwartek jest angielski caaaaały dzień (dosłownie, od 9 d 17-18...), więc raczej nie idziecie.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeNie 6 Maj - 9:53:40

no na to wychodzi...ale np. w niektórych szkołach mają caały tydzień wolny ;p czyli w sumie mają całe 2 tygodnie wolne.

jutro lekcje, a ja w ogóle nie mogę się zebrać żeby jakiekolwiek zadanie zrobić i jeszcze się pouczyć...masakra XD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitimeNie 6 Maj - 10:15:39

ale pewnie takie lekcje, że niektórcy nauczyciele pilnują na maturach :P i sale pozajmowane przez matury.
Ja mam jutro polski rozszerzony i kompletnie nie wiem, czego się uczyć...
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 34 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 34 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-