I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 16:38:30

Siema ;D Ja dziś dostałam pierwszy okres. Wiem, bardzo wczesnie xD W sumie jeszcze do 17stki trochę czasu;D Ale mam to szczęście, że brzuch i kompletnie nic mi narazie jest Co słychać? - Page 21 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 16:43:06

Excline napisał:
Siema ;D Ja dziś dostałam pierwszy okres. Wiem, bardzo wczesnie xD W sumie jeszcze do 17stki trochę czasu;D Ale mam to szczęście, że brzuch i kompletnie nic mi narazie jest Co słychać? - Page 21 136969
nigdy nie rozumiałam, czemu się gratuluję ,że się dostało pierwszy okres :P przecież to nic fajnego...

właśnie oglądnęłam na bbc hd doctora who "Planet of the dead' i dalej dostaję dreszczy, jak mówią 'he will knock four times'
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 16:45:00

wcześnie? ja pierwszą miałam jakoś w 6 kl. podstawówki ;P
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 16:58:40

To był sarkazm *headdesk* xd i w ogole Bylam na "i że cię nie opuszczę" beczałam jak bóbr xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 17:02:18

Crazy napisał:
Excline napisał:
Siema ;D Ja dziś dostałam pierwszy okres. Wiem, bardzo wczesnie xD W sumie jeszcze do 17stki trochę czasu;D Ale mam to szczęście, że brzuch i kompletnie nic mi narazie jest Co słychać? - Page 21 136969
nigdy nie rozumiałam, czemu się gratuluję ,że się dostało pierwszy okres :P przecież to nic fajnego...

właśnie oglądnęłam na bbc hd doctora who "Planet of the dead' i dalej dostaję dreszczy, jak mówią 'he will knock four times'
prawda.


a Wy macie tearz ferie nie? maaaaatko, zaaazdroszczę (choć w sumie jutro i pojutrze nie idę do szkoły, więc mam małą namiastkę ferii)

oh yeah niedługo Tłusty Czwartek, mam wielką ochotę na pączka ;D
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 17:05:13

mamy ferie, mamy Co słychać? - Page 21 136969 teoretycznie jutro się dopiero zaczynają.
nawet nie mów mi o pączku... od dwóch dni mam na niego ochotę.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 17:07:31

ja właśnie tak samo, i nie wiem czy poprosić mamę jutro o kupienie jednego, czy czekać do czwartku. wiem, wielki dylemat ;D
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 17:08:09

Ktoś tu gratuluje?;p Bez sensu.

Ale mam zajebistą książkę o anorektyczce!

Ja też chce pączką, aaaaa!
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 17:11:56

Excline napisał:
Ktoś tu gratuluje?;p Bez sensu.

Ale mam zajebistą książkę o anorektyczce!

Ja też chce pączką, aaaaa!
nie, nie. taka luźna myśl to była ;p

haha, taki fajny kontrast anoreksji i pączka :P
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 17:16:09

Spoko :***

hahahaha,nawet nie zauważyłam, hahaha
ile zjecie paczkow?:]
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 17:17:22

trudno spekulować w takiej sprawie Co słychać? - Page 21 340469
obstawiam ze 3 pączki w moim wypadku.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeNie 12 Lut - 18:20:49

Excline napisał:
To był sarkazm *headdesk* xd i w ogole Bylam na "i że cię nie opuszczę" beczałam jak bóbr xD

no to super, idę z koleżankami w środę na to i mam meeega ochotę się tak wypłakać ;D

pączki pączki..w ost. tygodniu ciągle z kolega z klasy chodzę na pączka (takiego mega duużego z bitą śmietaną) więc mam jeszcze większy apetyt na ten czwarteek ;DD

Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimePon 13 Lut - 9:16:37

Wez dużą paczkę chusteczek!!Co słychać? - Page 21 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimePon 13 Lut - 18:42:54

wezmę haaa ;DD

i jutro walentynki lol dzień jak co dzień ;D
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimePon 13 Lut - 18:57:29

Moja szkoła wyglądała już dzisiaj tak kretyńsko i tandetnie, że aż żal patrzeć. Gdyby się chociaż trochę postarali z tymi dekoracjami, chociaż i tak nie lubię Walentynek. To zapewne dlatego, że nie mam z kim ich spędzać, ale tak czy siak.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimePon 13 Lut - 19:02:30

u mnie też była udekorowana. w tamtym tygodniu, bo teraz ferie są.
szczerze, to nie mam nic przeciwko walentynkom, ale jakoś ich też nie obchodzę.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeWto 14 Lut - 19:44:02

U mnie w szkole jak u Crazy Co słychać? - Page 21 136969

Ja na walentynki kupilam sobie czekoladowe serducha Co słychać? - Page 21 136969 <3
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeWto 14 Lut - 23:57:40

o matko, ale czuję, że marnuje te ferie ;p
jutro w końcu musze iść do tej biblioteki.
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeSro 15 Lut - 5:45:16

(Siedzenie za piętnaście siódma przy komputerze i ściąganie New Girl bo naszła cię nagła ochota na obejrzenie jakiegoś serialu zawsze spoko)
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeSro 15 Lut - 8:44:04

pond - haha jak najbardziej rozumiem XD też tak kiedyś miałam z jakimś serialem...wstałam wcześniej, żeby obejrzeć lo

btw. ellie ma ikonce <3


moje dzisiejsze plany...zakupy i kino 'i że cię nie opuszczę' z przyjaciółkami ;D
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeSro 15 Lut - 9:33:44

pond napisał:
(Siedzenie za piętnaście siódma przy komputerze i ściąganie New Girl bo naszła cię nagła ochota na obejrzenie jakiegoś serialu zawsze spoko)
patrz post wyżej -> siedzenie o pierwszej rano i oglądanie supernatural ;p

o mamuniu, ale sypie! u was też?
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeSro 15 Lut - 9:52:58

Jutro Tłusty Czwartek Co słychać? - Page 21 340469 Ciesze się jak dziecko Co słychać? - Page 21 340469 A dziś bd robić deser "Panna Cotta" czy jakoś tak Co słychać? - Page 21 340469 A Crazy ma rację, śniega jak nie wiem, masakra.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeSro 15 Lut - 9:56:21

prawie zapomniałam o tłustym czwartku!
nareszcie zjem pączka(/ki)!
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeSro 15 Lut - 10:25:39

Moja przyjaciółka bd piekła i powiedziala, że mi da kilka Co słychać? - Page 21 136969 Ahh!
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitimeSro 15 Lut - 15:39:31

U mnie cały dzień sypie, śniegu niemalże po kolana, milusio.
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 21 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 21 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-