I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:54:20

właśnie musze do niej zagadać na twitterze :P
ja szukać mogę - przez internet ;p bo jak nie jestem w nastroju to mierzenie czegokolwiek to masakra dla mnie.
w ogóle na zakupy muszę być w nastroju, bo jak nie to tylko denerwuję wszystkich :P
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 14:01:49

Nie chciało mi się wstawać z łóżka, całe dni przesypiałam, miałam fizyczne objawy nerwicy(nie wiedzieć skąd), problemy z brzuchem itp. A jak już weszłam w normalne życie, to i tak ciągle nie najlepiej wychodziło mi zbieranie się w garść. Wiele czynników się na to złożyło. Ale głównie ludzie, którzy innych ludzi mają za nic.
Łiii ;D no ja właśnie mój kurs skończyłam zimą...i dalej nawet nie zapisałam się na egzamin ;] więc nawet do auta już długo nie zaglądałam :P
eee, będzie fajnie ;D ja tam uważam, że najlepiej znaleźć jakiś wzór i szyć na zamówienie - ma si wtedy dokładnie to, co się chciało i zwykle wychodzi to taniej niż nówka.
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 14:37:20

no to niewesoło. ale już jest lepiej? ;)

jeej jak zwykle na początku września muszę być chora. myślałam, ze w tym roku tego uniknę.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 14:58:49

no bardzo się staram, żeby było lepiej ;]

łooo Co słychać? - Page 3 640862 a to nasza ukochana jesień Co słychać? - Page 3 340469
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 15:05:41

no właśnie, jesień! dzisiaj było już tak jesiennie <33 to powietrze jest takie inne, i słońce inaczej grzeje <3
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 15:10:39

Ooo Hej M ! Co słychać? - Page 3 340469 Co słychać? - Page 3 640862
No tak daaawnooooo cie tu nie było ! ;<

dziewczyny nie ma co sie martwić tą studniówką Co słychać? - Page 3 340469 Znajdziecie kogoś bez problemu :P No wlaśnie taka nasza piękna jesień już prawie jest <3 : )
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 15:27:57

ooo, heeey Muvee! Co słychać? - Page 3 136969
no faktycznie już takie inne powietrzee...;)
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 16:08:03

Lizzie napisał:
no właśnie, jesień! dzisiaj było już tak jesiennie <33 to powietrze jest takie inne, i słońce inaczej grzeje <3
PRAWDA? <3 jest rześkie. taka złota polska jesień - brak deszczu, idealne 20 stopni, słoneczko. Ahhh
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 3 Wrz - 20:43:49

no to dobrze, że do nas wróciłaś M. nie pozwolimy na ciężkie czasy w Twoim życiu, o nie! Co słychać? - Page 3 340469
ja się maturą nie wzruszam i niestety wolałabym nie być maturzystką, ale taka kolej rzeczy. sukienkę studniówkową powiedzmy, że już mam. miała być na 18-nastkę, ale na imprezę kupiłam inną, więc tą zostawiam na 100! i nie podzielam waszej radości związanej z nadchodzącą jesienią, której nie cierpię. ;p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeNie 4 Wrz - 10:59:27

Excline nei ma internetu ^^
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeNie 4 Wrz - 11:09:06

Muvee napisał:
Lizzie napisał:
no właśnie, jesień! dzisiaj było już tak jesiennie <33 to powietrze jest takie inne, i słońce inaczej grzeje <3
PRAWDA? <3 jest rześkie. taka złota polska jesień - brak deszczu, idealne 20 stopni, słoneczko. Ahhh
oby tak było cały czas <3 ja jeszcze czekam aż liście zmienią barwę, wtedy będzie przepięknie <3

no to miejmy nadzieję, że jak będzie miała Internet znowu to do nas wróci.


B pokaż sukienkę! ;D
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeNie 4 Wrz - 11:52:06

noo<3

właśnie B, poka poka! Co słychać? - Page 3 340469 najlepiej na sobie;>

u mnie dziś są Dożynki i gra Wanda i Banda :d kojarzycie ten zespół? stary, dobry, polski ;d
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeNie 4 Wrz - 17:25:31

ja kojarzę, aczkolwiek nie słucham.
nigdy nie byłam na dożynkach ;D
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeNie 4 Wrz - 19:25:45

U mnie dzisiaj na rynku Maryla Rodowicz i ten z The Voice of Poland Mirek witkowski bo z Sącza jest Co słychać? - Page 3 340469

Właśnie pokaż sukienkę ! :p
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimePon 5 Wrz - 10:21:56

jak zrobię jakieś zdjęcie, to może pokażę. Co słychać? - Page 3 340469
a Wandę i Bandę oczywiście, że kojarzę. a, oglądał ktoś Mam Talent? bez Kuby to już nie to samo... ;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimePon 5 Wrz - 11:10:01

poka sukienkę, poka Co słychać? - Page 3 136969
zapomniałam całkiem o Mam Talent!
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeWto 6 Wrz - 7:08:34

Ja Mam Talent oglądałam ale faktycznie bez kuby to nie to samo ;< ALe przy najmniej mało osób śpiewało Co słychać? - Page 3 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSro 7 Wrz - 15:05:23

No i miałam pierwszy fakultet. WYdaje się, że będzi ok. Mam już wszystkie książki, nareszcie. Jutro moje pierwsze spotkanie z kursu prawa jazdy :P
Bliho, czy wy też jedziecie do Częstochowy teraz?
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSro 7 Wrz - 15:26:51

nie, my nie jedziemy. przynajmniej nic mi nie wiadomo. w zeszłym roku był wyjazd do Częstochowy, ale jakoś w marcu/kwietniu nie długo przed maturą, ale tylko dla chętnych. ;>
no to powodzenia na jazdach. ja już się szykuję na egzamin. mam stracha jak nie wiem. ;d ale jestem dobrej myśli. ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimePią 9 Wrz - 13:38:25

u nas wszystkie 3cie klasy jadą.
nareszcie weekend! na historiach to ja usypiam... i oczywiście w następnym tygodniu mamy juz masę sprawdzianów/wypracowań/kartkówek...
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimePią 9 Wrz - 19:57:18

A ja tam kocham piątki i to sie nie zmieni ♥ To jest najzajebistrzejszy ( czy jak tam to nie odmienia ;D ) dzień w tygodniu. Szczególnie wieczorem ! ;D No i czwartki tez ;D Normalnie to dwa najlepsze dni w tygodniu ;p I co najlepsze - Mam swoje cudowne powody <3
Jak tam pierwsze oceny ? ; p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimePią 9 Wrz - 20:03:58

jakież to powody Co słychać? - Page 3 340469 ?
jeszcze nie mam żadnej oceny, ale jak mówiłam przyszły tydzień niesie ze sobą dużo możliwości uzyskania takowych xD czy dobrych to się okaże.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimePią 9 Wrz - 22:56:00

Lizzie napisał:

nigdy nie byłam na dożynkach ;D
ale nie miałaś okazji czy jak?
meeegaśne są! wyszalałam się na gokartach x2 a potem ogłuchłam pod sceną ;d <3
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeSob 10 Wrz - 7:36:01

Ja tam zaczęłam już pisać banalne kartkówki ale miałam taki jeden sprawdzian z Poslkiego któego nie umiałą cała klasa a to niby po 1 kl xd

A ja mam powody ! A moge sie podzielić ! Co słychać? - Page 3 340469 KOcham piątki to jkuż wiecie ;P No wy testeście z diecezji Tarnowskiej to może będziesz wiedziałą o co cho ;D No po prostu zaczęłam chodzić na Magis ( to są te takie grupki młodzieżowe w kościołach. Jest ich chyba 15 w kraju ) i normalnie jest cudownie <333 szczególnie jak mamy 'zawiązanie wspólnoty' każdy musi się przytulać do każdego ale jeszcze wczoraj miał być jeszcze buziak w policzek do tego ;D I dlatego to jest takie fantastyczne ! ;D Nooo nie tylko dlatego ;D Jeszcze do tego ten zwiastun zwiastuna BD ♥️ cudownie ;D Fantastycznie ;D
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitimeNie 11 Wrz - 2:28:29

nie tylko dlatego? czyżbym wyczuwała zakochanie w powietrzu? ;D
jeeej, ja jestem niereligijna, więc wszystkie takie rzeczy brzmią dla mnie jakby sekciarsko ;d ale moim zdaniem w tej kwestii absolutnie nie można się przejmować, bo jest skrzywione feest ;]
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Sponsored content

Co słychać? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-