I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
AutorWiadomość

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeWto 22 Lis - 13:49:20

Crazy, jak wrażenia ?;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeWto 22 Lis - 14:59:19

wybrałam pierwszy temat, gdyż "Przedwiośnia" jeszcze nie zaczęlismy przerabiać Co słychać? - Page 10 340469
Wszystko byłoby super, gdybym więcej pamiętała z Nie-Boskiej Co słychać? - Page 10 340469
Jutro to dopiero zabawa będzie!
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeWto 22 Lis - 16:31:31

ja też wybrałam pierwszy, bo "Przedwiośnie" znane mi było tylko ze streszczenia. coś tam napisałam, więc 30% powinnam uzbierać, myślę. Co słychać? - Page 10 340469 a jutro to dopiero będzie - porażkę wyczuwam. Co słychać? - Page 10 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeSro 23 Lis - 12:35:52

i jak tam po matmie xD?
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeSro 23 Lis - 12:49:45

m a s a k r a ! Co słychać? - Page 10 340469
nie zrobiłam tego zadania z wpisanym w trójkąt okręgiem. resztę niby mam, ale nie liczę na zbyt dużo. ;> a u Ciebie jak ?;)


Ostatnio zmieniony przez Bliho dnia Czw 24 Lis - 14:44:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeSro 23 Lis - 14:21:23

było pare rzeczy, których jeszcze nie braliśmy. nad tym kołem też się głowiłam, a okazało się proste... coś tam w innych zrobiłam, ale to był taki strzał w ciemno raczej niż wiedza :P
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeSro 23 Lis - 15:52:18

u mnie w klasie mało kto to zadanie zrobił. szukam jakiś odpowiedzi w internecie, ale wszędzie jest coś typu 1 A, 2 B itd. bez arkuszy, więc chyba będę musiała jutro kupić 'Wyborczą'. ;> a co dodatkowego zdajesz w piątek?


Ostatnio zmieniony przez Bliho dnia Czw 24 Lis - 14:43:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeCzw 24 Lis - 11:15:43

EXCLINE MÓWI COME BACK! Co słychać? - Page 10 340469
Jak narazie wróciłam xD Ale swojego neta bd mieć w przyszłym tygodniu, teraz pisze z biblioteki, bo nie mam 2 pierwszych polskich xd W piatek bd u siostry w jej nowym mieszkaniu, więc znowu wbiję! ;) Bardzo się wami stęskniłam i mam nadzieje, że o mnie nie zapomniałyście! :**
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeCzw 24 Lis - 12:39:59

Bliho, co jutro piszesz? ja pol rozszerzony? i jak ang? ja przemilczę (pisałam rozprawkę o facebooku, jak połowa mojej szkoły :P)
witamy spowrotem E Co słychać? - Page 10 914262 Co słychać? - Page 10 953780 oczywiście, że nie zapomniałyśmy!
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeCzw 24 Lis - 14:42:46

welcome back E! ;)
angielski - nie spodziewałam się takiego poziomu na podstawie. myślałam, że zrobię to z zamkniętymi oczami, a tu jakie zdziwienie. a pewnie Cię nie zaskoczę, że pisałam rozprawkę o Facebooku Co słychać? - Page 10 340469 a co do dodatkowego, to miałam zamiar pisać polski rozszerzony, ale zrezygnowałam i w ogóle się zastanawiam czy to w maju zdawać. a jutro piszę wos podstawa.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeCzw 24 Lis - 20:14:07

Dzięki za tak miłe powitanie Co słychać? - Page 10 340469 :*
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimePią 25 Lis - 11:44:25

i jak? jakie były tematy na rozszerzonym polskim ?;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimePią 25 Lis - 12:17:21

Pierwszy temat to była któras tam pieść Kochanowskiego i sonet Morsztyna "Do trupa". Porównać było trzeba obraz mężczyzny zakochanego i role miłości w życiu. Drugi temat był z fragmentem opowiadania Pawła jakiegoś tam o zabawkach i rola zabawek, albo coś w tym stylu. Nie pamiętam, bo wybrałam pierwszy.
a wos jak tam?
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimePią 25 Lis - 17:39:26

ten pierwszy temat fajny. czyli nie było tak źle. ;> a wos o dziwo nawet całkiem prosty, porównując z arkuszami z poprzednich lat, które przeglądałam.
a tak z innej beczki, jakieś plany za Sylwestra już macie? ;)
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimePią 25 Lis - 21:51:59

Moja siostra jedzie na jakąś imprezę i ja bd miala całe jej mieszkanie dla siebie Co słychać? - Page 10 136969 Plazme i w ogole Co słychać? - Page 10 136969 No i zaproszę jedną koleżanke, którą znam z Bielska Co słychać? - Page 10 136969

Muszę wam powiedzieć, że zaczęłam pisać recenzje i własne opisy filmów xDD Haha, pani od polskiego mówi, że potrafie ładnie układać zdania, więc sobie ćwicze xd Teraz pisze o "milczeniu owiec" xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeSob 26 Lis - 21:42:50

heyyyyy Excline! Co słychać? - Page 10 136969)

w końcu dziś byłam na przed świtem XD nie wiem czemu, ale ciągle się śmiałam. nie było nic śmiesznego, no oprócz Emmetta i niezastąpionego Charlie'ego i ich toastów, ale mnie wszystko śmieszyło. rozmowa wilków to już w ogóle z koleżanką padałyśmy..
scena porodu - wow. i ogólnie film dobry ;)
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeNie 27 Lis - 11:49:46

Siema Co słychać? - Page 10 340469 mi tata w poniedzialek tata bierze neta xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimePon 28 Lis - 18:15:52

coś cicho tu znowu Co słychać? - Page 10 340469
wpadłam w nałóh oglądania Supernatural i po nocach mi się egzorcyzmy śnią O.o
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimePon 28 Lis - 19:07:19

Jutro wypłataa, oby <3
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeWto 29 Lis - 14:22:49

a mi od czasu koncertu 30stm ciągle śnią mi się jakieś koncerty XDD nawet mi się śniło, że Jared śpiewal piosenke Paramore..haha ^^

ahh..właśnie mi przywieźli nowe meble do pokoju ^ czarno-białe, ha ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeWto 29 Lis - 14:55:27

a ja wreszcie mam pokój pomalowany ;p
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeSro 30 Lis - 11:59:28

A ja nadal przeżywam sobotni wieczór ♥️ Noo i narzekam że nie ma śnieguuuu ;<
I myśle że też by mi sie przdał jakiś remoncik w pokoju Co słychać? - Page 10 136969
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimeCzw 1 Gru - 13:38:51

znowu mam katar i kaszlę, znowu!
miałam az tydzień przerwy ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimePią 2 Gru - 4:46:39

A u mnie się siostra wyprowadziła i teraz mam własny pokój xd Ale tak pusto trochę..

W ogole to za chwilę do szkoły -,- 8 godzin + droga autobusem i WEEKEND! A jak tam u was? Macie jakieś plany? Ja może Pojde do pracy jak zadzwonią xd
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitimePią 2 Gru - 14:10:40

weekend! finally! ;>
ja jutro mam w domu grupowe oglądanie meczu Polska-Brazylia no i wieczorem na domówkę do kumpeli idę. ;>
C, podają Wam już wyniki z matur próbnych?
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Co słychać? - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać?   Co słychać? - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co słychać?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Co słychać?
» Co słychać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Offtop-