I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Jak poznałem waszą matkę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePon 30 Sty - 16:38:49

kochamkochamkocham ten serial! zaczęło się jakoś w marcu, jak siedziałam przez tydzień w domu, leżałam w łóżku i cały czas oglądałam comedy central. oczywiście uwielbiam barneya, mistrz wszystkiego. i lily też kocham. chociaż ostatnio trochę spadł poziom serialu, mało jakoś w nim komedii, ale to może tylko ja.

a odcinki wychodzą w poniedziałki, z tego co się orientuję.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePon 30 Sty - 16:41:14

ale jakiś tam odstęp jest ostatnio.
nie wiem, czy zauwazyłyście, ale ostatnio prawie nic o Tedzie nie ma.
Znaczy jest w odcinkach i jest zabawny, ale praktycznie brak watku z nim... co mnie drażni.
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePon 30 Sty - 16:46:16

no w sumie racja, ale ile można o tedzie i jego dziewczynach?

według strony CBS, następny odcinek będzie 13 lutego, bo to valentine's special.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePon 30 Sty - 16:48:26

jak bardzo kocham ten serial (i Marshalla) to jednak chciałabym trochę więcej wiedzieć o tytułowej matce Jak poznałem waszą matkę - Page 2 340469
i jestem jedną z niewielu, która nie chce Barneya i Robin razem ;p
Powrót do góry Go down

pond
pond

Liczba postów : 377

Wiek : 28

Skąd : gallifrey

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePon 30 Sty - 16:56:20

a to też fakt, coś o matce nic nie słychać i dzieci też zniknęły.
ja tam jestem hard shipperem, jeśli chodzi o barneya i robin, są razem cudowni jak dla mnie.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeWto 31 Sty - 21:55:03

straszne te przerwy ost zrobili ;p
tez nie chcę Barneya i Robin razem, Barney to singiel i kropka! Jak poznałem waszą matkę - Page 2 340469

Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeCzw 16 Lut - 18:41:55

widziałyście ostatni odcinek? jeeej ile razy będą ciągnąć wątek Robin-Ted? a poza tym to niezły odcinek.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeCzw 16 Lut - 19:04:43

widziała!
pełne zaskoczenie! nie spodziewałam się, że jeszcze raz ich razem dadzą...
a jak dzieci Teda są tak samo wymyślone, jak dzieci Robin ;p?
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeCzw 16 Lut - 20:24:41

moja reakcja po tym odc była tylko: what the fuck Ted?!
po co do tego wracają... i równie zaskoczona byłam gdy Robin się zgodziła na ślub z Kevinem O.o
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePią 17 Lut - 18:46:10

to z tedem było wielką niespodzianką. Bo nic wcześniej chyba nie sugerowali...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeNie 11 Mar - 12:58:51

ok, nadrobiłam 2 ostatnie odcinki!
zakłady Lilly i Marshalla Jak poznałem waszą matkę - Page 2 340469 i podobało mi się to, jak Robin pamiętnik pisała.
czy Ted gdzieś wyjeżdża czy tylko się przeprowadza?
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeNie 11 Mar - 20:23:34

no właśnie gdzie ten Ted bd teraz to nie wiem xD
coś czytałam, że się zbliża poród lily
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeCzw 12 Kwi - 8:27:37

ostatni odcinek był taki sobie, ale dziecko pokazali!
Myślę, że ten sezon jest przedostatni, bo chyba nie będą ciągli serialu nie wiadomo ile.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePią 13 Kwi - 11:47:50

taak, też mam wrażenie, że się zbliża ku końcowi...;)
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePią 13 Kwi - 18:57:11

właśnie jak gdzieś coś czytam na temat serialu to wsyzscy piszą, że 8 sezon będzie ostatnim. trochę będzie mi brakowało tego serialu, zżyłam się z bohaterami. wiem, wiem, że to tylko serial, ale mimo wszystko ;P
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePią 13 Kwi - 18:58:54

co do bycia zżytym z fikcyjnymi postaciami - moje życie Jak poznałem waszą matkę - Page 2 340469 także rozumiem Cię Jak poznałem waszą matkę - Page 2 340469
ciekawe z kim Barney weźmie ślub... bo to już w takim razie niedługo. Quinn ?
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePią 13 Kwi - 19:15:46

Quinn jest fajna, ale ja kibicuję Barneyowi i Robin. W tym serialu nigdy nic nie wiadomo. Wszystko bardzo szybko się zmienia. Teraz leci nowy sezon na CC i jak oglądam te pierwsze odcinki 7 sezonu to mam wrażenie, jakby to było wieeki temu.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeSob 14 Kwi - 7:51:57

dokładnie mam tak samo z oglądaniem na CC ;)
szkoda, bo serial jest świetny, ale wiadomo, że nie mogą go ciągnąć w nieskończoność... ;p
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeNie 15 Kwi - 8:59:54

Mam nadzieję, że ten sezon skończą z jakąs namiastką 'matki' Jak poznałem waszą matkę - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeNie 15 Kwi - 9:38:08

oby...kiedyś muszą coś pokazać xD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeNie 15 Kwi - 9:44:47

ciekawa jestem czy już ją kiedyś widzieliśmy...
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeNie 15 Kwi - 15:11:47

Crazy napisał:
Mam nadzieję, że ten sezon skończą z jakąs namiastką 'matki' Jak poznałem waszą matkę - Page 2 340469
też mam taką nadzieję, bo jak na razie bardzo mało było o matce. I w ogóle o Tedzie.

wątpię, żebyśmy ją kiedyś widzieli. Może oni nawet jeszcze nie wiedzą kto nią będzie.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeNie 15 Kwi - 15:44:39

właśnie niby Ted jest głównym bohaterem, a ostatnio w odcinkach o nim samym jest mało...
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimeNie 15 Kwi - 18:25:35

no dokladnie mało go, ostatnio więcej o barney'u

jeszcze nas czeka poród Lily ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitimePon 16 Kwi - 13:43:46

Już widze Marshalla, ajko tatę Jak poznałem waszą matkę - Page 2 340469
Legendary!
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak poznałem waszą matkę   Jak poznałem waszą matkę - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Jak poznałem waszą matkę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Hyde Park :: Kultura :: Seriale-