I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ulubiony/najgorszy/nacięższy film

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Empty
PisanieTemat: Ulubiony/najgorszy/nacięższy film   Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Icon_minitimeWto 3 Maj - 10:38:43

Ulubiony:
chyba nie trzeba tłumaczyć. Taki, który możecie oglądać po tysiąc razy, a wciąż wzrusza/śmieszy Was tak samo.
Najgorszy:
Może jest taki, którego nawet nie dokończyliście lub żałowałyście?
Najcięższy:
Nigdy nie wiem, czy taki film jest dobry, czy zły. Taki przy którym musicie duuuużo myśleć i niekoniecznie go rozumiecie, ale nie da się go sklasyfikować do dwóch powyższych kategorii.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony/najgorszy/nacięższy film   Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Icon_minitimeWto 3 Maj - 16:36:14

Ulubiony: 'Lot nad kukułczym gniazdem' - bo zawiera wspaniałe przesłanie. no i genialne aktorstwo.
'Forrest Gump' - bo niesamowicie mnie wzrusza i łapie za serce
'Ojciec Chrzestny II' - genialny film i genialny Pacino i De Niro, wg mnie II dużo lepsza od I, a poza tym muzyka jest niesamowita
Najgorszy: hmm... ciężka sprawa, może 'Zawodowcy' - znaczy nie uważam, ze to jest jakiś bardzo zły film, ale jak na duet Pacino i De Nirto, to porażka straszna. poza tym może 'Paranormal Activity' - beznadziejniejszego horror nigdy nie widziałam
Najcięższy: 'Chinatown' - ja uwielbiam ten film za to, że musiałam się skupić, aby nie pogubić się w fabule. genialny kryminał.
'21 gramów' - na początku ciężko się połapać ocb, dlatego że sceny są ukazane nie po kolei, ale z czasem wszystko układa się w całości
'Pogorzelisko' - trudny, ale dobry ;)
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony/najgorszy/nacięższy film   Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Icon_minitimePią 13 Maj - 12:10:26

Szok, że nie dałaś żadnego z KSTew Ulubiony/najgorszy/nacięższy film 340469
No to ja ulubiony: Zmierzch, wszystkie z Robertem ;* (Happy BDay my love!!!!), z Ash, horrory.
Najgorszy: 2012 - koniec świata, makto jaka nuda! ;/ no i pozwól mi wejść.
Najcięższy ------
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony/najgorszy/nacięższy film   Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Icon_minitimePią 13 Maj - 17:46:15

lubię filmy z Kristen, ale wymieniłam tylko top 3, wiec żaden się nie uplasował ;)
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony/najgorszy/nacięższy film   Ulubiony/najgorszy/nacięższy film Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ulubiony/najgorszy/nacięższy film

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Ulubiony reżyser
» Ulubiony zespół
» Ulubiony kolor
» Ulubiony aktor/aktorka
» LA Film Festival - Premiera "A Better Life": After party

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-