I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ogólnie o szkole

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSro 20 Kwi - 14:57:05

Ogólne pogaduszki o szkole.
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeNie 28 Sie - 16:46:42

eeeeej, w tym tygodniu do szkoły.
Ogólnie o szkole Tumblr_lqkfltQDfF1qhbmheo6_250
całe szczęście, że nie będzie takiego upału.
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeNie 28 Sie - 16:51:35

Crazy napisał:
eeeeej, w tym tygodniu do szkoły.

dołujesz ;< jedyny plus to taki że spotkam wreszcie moją klase <3 ;D
I znowu trzeba będzie wstawać o 8 i siedzieć do 14 ;/
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeNie 28 Sie - 17:25:20

ja się tak nie ciesze niestety na moją klasę :P
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeNie 28 Sie - 19:33:10

dlaczego ?!
ja tam na klasę też za bardzo się nie cieszę. o 8 wstawać i siedzieć tylko do 14 za to, to ja bym chciała...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeNie 28 Sie - 21:03:11

znaczy nie, że jakoś ich nie lubię, a oni mnie Ogólnie o szkole 136969 nie jestem do nich przywiązana, ani nic takiego. do kilku tylko osób, ale z nimi codziennie się spotykam, więc bez róznicy Ogólnie o szkole 340469
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimePon 29 Sie - 9:19:27

dokładnie. ja mam w klasie kilka naprawdę fajnych ludzi, z którymi widywałam się w wakacje, a reszta to mnie ani ziębi ani parzy. i za nimi właśnie nie tęsknie. ;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimePon 29 Sie - 9:25:54

to się rozumiemy Ogólnie o szkole 340469
podobno ma ktoś do mnie dojść do klasyy....
a słyszałyście, że rok szkolny jest przedłużony o tydzień? 29 czerwca chyba się wakacje zaczną. Co prawda mnie i Bliho to nie dotyczy :P
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimePon 29 Sie - 15:37:47

Crazy napisał:
to się rozumiemy Ogólnie o szkole 340469
podobno ma ktoś do mnie dojść do klasyy....
a słyszałyście, że rok szkolny jest przedłużony o tydzień? 29 czerwca chyba się wakacje zaczną. Co prawda mnie i Bliho to nie dotyczy :P

do mnie raczej nie, chociaż nigdy nic nie wiadomo.
a, oczywiście, że słyszałam! ale z drugiej strony ktoś mi mówił, że niby wakacje mają się zacząć wcześniej ze względu na Euro. nie wiem, ale wolałabym żeby się zaczynały tego 29. evil laugh ;d
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimePon 29 Sie - 17:00:08

taak, mają się zacząc wcześniej, ale tylko w tych miastach gdzie będą się odbywały mecze.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 12:07:50

nie chciałabym nikogo denerwować, ale ... mam jeszcze miesiąc wakacjiiii Ogólnie o szkole 340469
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:12:04

Muvee napisał:
nie chciałabym nikogo denerwować, ale ... mam jeszcze miesiąc wakacjiiii Ogólnie o szkole 340469

szczęściara. ja , jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku też będę mogła tak powiedzieć. Ogólnie o szkole 340469
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:37:02

Bliho napisał:
Muvee napisał:
nie chciałabym nikogo denerwować, ale ... mam jeszcze miesiąc wakacjiiii Ogólnie o szkole 340469

szczęściara. ja , jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku też będę mogła tak powiedzieć. Ogólnie o szkole 340469
pójdzie najlepiej - jak zawsze! ;D Ogólnie o szkole 640862
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:50:31

Bliho napisał:
Muvee napisał:
nie chciałabym nikogo denerwować, ale ... mam jeszcze miesiąc wakacjiiii Ogólnie o szkole 340469

szczęściara. ja , jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku też będę mogła tak powiedzieć. Ogólnie o szkole 340469
tak, pocieszajmy się, że za rok to nam będą zazdrościć.
jak ja już chcę być na studiach! nie chcę tego roku taaak bardzo.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:57:48

ee tam, ja za trzy lata (mam nadzieję) też będę zaczynać w październiku xD
a tak serio, marzy mi się jeszcze miesiąc wakacji, bo lipiec i sierpień za szybko mi zleciały...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 13:59:47

tak weszłam na twittera i każdy piszę, że robi/zrobił zadanie.
czy tylko ja jeszcze nic nie mam..?
nam, kurczę blade, miasto fakultety ucięło... swego czasu były aż 4, rok temu (czy dwa lata temu) były jeszcze 3, a teraz nam pieniądze dało tylko na jeden.. a niektórzy naprawdę przynajmniej 2 potrzebują...
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 14:19:23

no wiadomo. dlatego wszyscy przed maturą chodzą na korki. płatne ofc ._.
też miałam jeden fakultet, co zmniejszało szanse, że wszystkim przypasuje czasowo. np na ten z biologii nie dałam rady chodzić :|

łał, cała Twoja klasa ma twittera? ;d
i teeen, już zadecydowane z czego maturka i jakie studia, moje Drogie Maturzystki?
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 15:12:17

ughh... też musze zrobić zadanie z geografii ; ( A tak mi sie nie chce ! Wgl kto zadaje zadanie w pierwszy dzień szkoły ?! ;/
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 15:31:54

ja jeszcze nic nie mam. ale moi nowi nauczyciele...nieciekawi. nauczycielka od chemii to jakiś potwór, cała klasa nawet nie drgnęła przez całą lekcje jak mówiła o organizacji..
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 16:33:34

No to nas przy najmniej nauczyciele lubią bo jesteśmy 'najspokojniejszą' klasą w szkole chociaż moim zdaniem tak nie jest Ogólnie o szkole 340469 Nawet historyk mi odpowiada "dzień dobry" ;o co jest dziwne bo jeszcze NIGDY mi nie odpowiedział Ogólnie o szkole 340469 Ogólnie nauczyciele na razie są do nas pozytywnie nastawieni Ogólnie o szkole 340469
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeSob 3 Wrz - 20:52:29

ja też jeszcze nic nie mam zadane. jeszcze. trochę nauczycieli się pozmieniało, więc zobaczymy. a co do fakultetów, to dopiero w przyszłym tygodniu się wszystkiego dowiemy. mój wychowawca nie należy do najlepiej zorganizowanych i poinformowanych. a co do planów na studia, to od tygodni robię testy na predyspozycje zawodowe etc. i nadal nie wiem. zastanawiałam się już nawet nad szkołą oficerską Ogólnie o szkole 340469 ale ogólnie każdy pomysł, który mi wpada do głowy wydaje mi się idiotyczny, bo zakładam, że do żadnej pracy się nie nadaję. będzie ciężko. a u Ciebie C jakiś postęp w tej sprawie?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeNie 4 Wrz - 6:54:31

Muvee napisał:
no wiadomo. dlatego wszyscy przed maturą chodzą na korki. płatne ofc ._.
też miałam jeden fakultet, co zmniejszało szanse, że wszystkim przypasuje czasowo. np na ten z biologii nie dałam rady chodzić :|

łał, cała Twoja klasa ma twittera? ;d
i teeen, już zadecydowane z czego maturka i jakie studia, moje Drogie Maturzystki?
nie, nie. to inni ludzie piszą, że mają zadanie ^^ na szczęście nikt ode mnie nie ma ;p
jak znajduję coś co jest fajne to jest to szkoła prywatna, czyli trzeba płacić czesne...
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimeNie 4 Wrz - 11:57:40

moja szkoła jest prywatna i w sumie z czesnym nie ma tragedii ;] zawsze też można iść na zaoczne i do pracy.

mmm, B Oficerka? Ogólnie o szkole 340469 no w sumie, Ty taka Sporty Spice jesteś ;>

co do tej 'najspokojniejszej' klasy - moja też miała taką opinię ;d co oczywiście było bullszit, a nie prawdą ;d
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimePon 5 Wrz - 10:24:01

Muvee napisał:
moja szkoła jest prywatna i w sumie z czesnym nie ma tragedii ;] zawsze też można iść na zaoczne i do pracy.

mmm, B Oficerka? Ogólnie o szkole 340469 no w sumie, Ty taka Sporty Spice jesteś ;>

co do tej 'najspokojniejszej' klasy - moja też miała taką opinię ;d co oczywiście było bullszit, a nie prawdą ;d

ale z założeniem, żeby pracować w Policji, więc znowu aż taka sporty to być nie muszę, Ogólnie o szkole 340469
moja klasa ma chyba najgorszą opinię w szkole. przynajmniej miała. teraz Ci, którym tę opinię zawdzięczaliśmy odeszli, więc miejmy nadzieję nadejdą dobre czasy. ;>
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitimePią 9 Wrz - 22:57:36

łiii Ogólnie o szkole 340469 to fajnie, kiedyś nawet o tym myślałam. ale nie mam kondychy na tego typu zawód :<
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Sponsored content

Ogólnie o szkole Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o szkole   Ogólnie o szkole Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ogólnie o szkole

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Ogólnie
» W czym byłaś w szkole?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: Szkoła-