I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Cholera, co dalej...?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimePon 4 Kwi - 18:35:18

Ponieważ Bliho zaczęła ten temat, postanowiłam stworzyć miejsce do tej dyskusji.
Gimnazjum liceum i... no właśnie>
macie już ajkieś plany?
Konkretny uniwersytet, czy inna szkoła wyższa? Kierunek?
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimePon 4 Kwi - 18:39:06

uch, czuję się prawie jak założyciel wątku. ;d
ja kompletnie nie mam planów, a mam wrażenie, że wszyscy wokół już tak... tzn. myślę o studiach, tylko nie wiem na jakim kierunku.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimePon 4 Kwi - 18:43:05

to witaj w klubie.
moje koleżanki już wiedzą, gdzie chcą iść, co muszą zdawać i najwazniejsz - robią coś w tym kierunku.
A ja....
- Ola, gdzie idziesz na studia?
- Nie wiem....
- A do jakiego miasta?
- Nie wiem...
- A jaki kierunek?
- Nie wiem...
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimePon 4 Kwi - 18:46:28

ej, czy Ty czasami nie jesteś mną, bo ja odpowiadam tak samo ! i to jest najgorsze. ja nie mam kompletnie pojęcia, a trzeba by coś już wybierać...
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimePon 4 Kwi - 18:54:16

i rodzice się wściekają, że im nie mówię, a ja naprawdę nie wiem.
Raz byłam ukierunkowana na Awrszawę. Potem sobie zdałam sprawę, że to najlepsza uczelnie w Polsce Cholera, co dalej...? 544374
Zastanawiam się nad MISH'em.
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimeWto 5 Kwi - 16:45:48

ja mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie się nad tym, ale póki co marzy mi się dziennikarstwo na uniwersytecie warszawskim. zastanawiam się też nad kulturoznawstwem, podobno wykłady bardzo ciekawe, ale z pracą ciężko.
chciałabym pracowac w radiu ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimeCzw 7 Kwi - 14:09:47

posłużę się tym diagramem, który opisuje moją przyszłość:
Cholera, co dalej...? Tumblr_lj0j8ldfAB1qhsgrbo1_500
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimeSob 9 Kwi - 10:21:36

Ja zawodówka -> sprzedawca, a potem studia zaoczne Cholera, co dalej...? 136969 I studia weterynaryjne <3
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimeSro 13 Kwi - 15:09:42

Widzę, że moją wypowiedzią zabiłam wszystkich xD
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimeSro 13 Kwi - 17:03:45

no to tak. Miałam plany iśc na anglistykę stosowaną, ale tam musiałabym zdać drugi język rozszerzony, czyli w moim wypadku francuski, z czego nie mam szans, a hiszpański to już bardziej bezsensu.
Zastanawiam się nad MISHem, ale tam muszę historię rozszerzoną (lub historie sztuki, o której nie mam bladego pojęcia!).....
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimeSro 13 Kwi - 18:04:51

E - ale po zawodówce można iść na studia?
C - a MISH to co to? bo ja się nie orientuję
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimeSro 13 Kwi - 19:03:32

Lizzie napisał:
E - ale po zawodówce można iść na studia?
C - a MISH to co to? bo ja się nie orientuję
Jeśli się bd miało liceum zaoczne to raczej tak Cholera, co dalej...? 136969
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimeCzw 14 Kwi - 9:50:03

na razie to liceum i profil humanistyczny.
następnie...nie mam pojęcia. ;)
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimeCzw 14 Kwi - 15:34:01

MISH - Międzywydziałowe Indywidualny Studia Humanistyczne Cholera, co dalej...? 340469
Wybierasz sobie sama kilka kierunków, ja np. bym chciała filologie angielską, tusunki międzynarodowe i nie wiem, co jeszcze. Tu: http://www.mish.uw.edu.pl/node/169 możesz sobie poczytać ^^
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimePią 15 Kwi - 13:38:36

a ja sie dziś dowiedziałam, że w liceum, do którego się wybieram będzie od przyszłego roku klasa z profilem dziennikarskim. muszę tam byc! tak się cieszę, bo martwiłam się, że będę musiała iśc na humanistyczny.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimePią 15 Kwi - 14:01:13

ja na takim jestem, ale to lekka ściema z tym u mnie jest Cholera, co dalej...? 340469
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimePią 15 Kwi - 18:05:58

C, a dokładniej co jest nie tak?
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitimePią 15 Kwi - 18:59:28

no u mnie miały być te lekcje dziennikarstwa, ale ich nie ma Cholera, co dalej...? 340469
ale to u mnie tylko ^^
Jej, musze fakultety wybrać....
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Cholera, co dalej...? Empty
PisanieTemat: Re: Cholera, co dalej...?   Cholera, co dalej...? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Cholera, co dalej...?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: Szkoła-