I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Lady Gaga dla Vogue'a !

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Lady Gaga dla Vogue'a ! Empty
PisanieTemat: Lady Gaga dla Vogue'a !   Lady Gaga dla Vogue'a ! Icon_minitimeCzw 10 Lut - 20:00:01

Cytat :
Niemal cały najnowszy numer amerykańskiego Vogue'a jest poświęcony Lady Gadze. Biorąc pod uwagę, że Anna Vintour nie znosi Germanotty, jest to ostateczny dowód, iż tej kontrowersyjnej artystki nie można ignorować i nawet ona musi o niej pisać. W rozmowie z dziennikarzem kontrowersyjna artystka udowadnia, że zdaje sobie sprawę z pozycji, którą osiągnęła w rekordowo szybkim tempie. Myślę, że daję doskonałe show. Mam sceniczny dar i uważam, że posiadam jeden z najlepszych głosów w całym show-biznesie – mówi Gaga. Myślę też, że obecnie jestem najlepszym autorem tekstów piosenek. Nie powiem, że jestem natomiast najlepszą tancerką. Jestem jednak całkiem dobra w tym, co robię na scenie. Chcę dać moim fanom nic więcej, jak tylko najlepszy album dekady! – dodaje. Nie chcę im dać czegoś trendy. Chcę dać im przyszłość!' Oprócz długiego wywiadu z piosenkarką w magazynie ukazała się również sesja zdjęciowa autorstwa Mario Testino. Jak na to, do czego nas przyzwyczaiła, na fotografiach Gaga prezentuje się całkiem zwyczajnie. Ma na sobie różową perukę, żółtą koronkową suknię i kreacje z piór.
[pudelek]

Lady Gaga dla Vogue'a ! A5e0694e002307e54d5439c4
ZDJĘCIA !
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Lady Gaga dla Vogue'a ! Empty
PisanieTemat: Re: Lady Gaga dla Vogue'a !   Lady Gaga dla Vogue'a ! Icon_minitimeCzw 10 Lut - 20:04:34

fuuuj, okropnie!
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Lady Gaga dla Vogue'a ! Empty
PisanieTemat: Re: Lady Gaga dla Vogue'a !   Lady Gaga dla Vogue'a ! Icon_minitimeCzw 10 Lut - 20:13:59

no Lady Gaga nie jest klasyczną pięknością, to fakt. i w tej różowej grzywie wygląda co najmniej niekorzystnie, ale to jest Lady Gaga !;) mi się akurat to zdjęcie nawet podoba :

Lady Gaga dla Vogue'a ! 27ec11a200076ec24d54385a
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Lady Gaga dla Vogue'a ! Empty
PisanieTemat: Re: Lady Gaga dla Vogue'a !   Lady Gaga dla Vogue'a ! Icon_minitimePią 11 Lut - 14:14:02

O K R O P N I E. I co ta za fryz?!
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Lady Gaga dla Vogue'a ! Empty
PisanieTemat: Re: Lady Gaga dla Vogue'a !   Lady Gaga dla Vogue'a ! Icon_minitimePią 11 Lut - 16:38:22

nie jestem jakoś zachwycona xDD ale to biało-czarne dość dobre ;D
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Lady Gaga dla Vogue'a ! Empty
PisanieTemat: Re: Lady Gaga dla Vogue'a !   Lady Gaga dla Vogue'a ! Icon_minitimePią 11 Lut - 19:16:56

jak na Gagę i Vogue'a to słabo.
nudne te zdjęcia, nic się na nich nie dzieje
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Lady Gaga dla Vogue'a ! Empty
PisanieTemat: Re: Lady Gaga dla Vogue'a !   Lady Gaga dla Vogue'a ! Icon_minitimeCzw 17 Lut - 15:13:32

wygląda jak niedorobiony transwestyta ;d btw, Rosyjski Vogue rzadzi! ;d
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Sponsored content

Lady Gaga dla Vogue'a ! Empty
PisanieTemat: Re: Lady Gaga dla Vogue'a !   Lady Gaga dla Vogue'a ! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Lady Gaga dla Vogue'a !

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Lady GaGa - Animal
» Lady Gaga - Judas
» Lady Gaga - Judas
» Lady Gaga - Yoü and I [video]
» Lady GaGa - Vanity Fair 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-