I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Seks, antykoncepcja itp

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeSro 18 Kwi - 13:18:35

Aha.
Nie, ja bym nie mogła. Wizja ciąży to dla mnie coś naprawdę strasznego!
Powrót do góry Go down

ruda
ruda

Liczba postów : 43

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeSro 18 Kwi - 13:20:52

Dla mnie też było, gdy przeszkadzała mi w skończeniu szkoły i zdaniu matury, a teraz..
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeSro 18 Kwi - 14:08:02

Dla mnie wiciąż nie.
Dziecko to jednak masakryczny obowiązek i praktycznie cały swój czas trzeba pośiwięcić.
Wspominalam, że ciąża mnie przeraża Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469 ?
Powrót do góry Go down

ruda
ruda

Liczba postów : 43

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeSro 18 Kwi - 14:35:26

Wspominałaś, wspominałaś Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469
Ja własnie dlatego zrezygnowałam bo uświadomiłam sobie że nie dałabym sobie rady.
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeSro 18 Kwi - 19:12:47

Lepiej poczekać te jeszcze kilka lat ;)
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

ruda
ruda

Liczba postów : 43

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeCzw 19 Kwi - 8:57:38

No właśnie, aż kilka lat :<
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeCzw 19 Kwi - 18:18:09

Lepiej późno niż wcale Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

ruda
ruda

Liczba postów : 43

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimePią 20 Kwi - 8:57:58

Ja się własnie obawiam, że może być wcale. Skoro wtedy nam się nie udało ;<
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimePią 20 Kwi - 13:21:27

Do trzech razy sztuka jak to mówią Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469 Nie martw się, napewno się wam uda Seks, antykoncepcja itp - Page 2 136969)
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

ruda
ruda

Liczba postów : 43

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimePią 20 Kwi - 14:27:35

Trzy razy to ja co najmniej już próbowałam. No ale koniec końców jeszcze nie czas ;>
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeSob 2 Cze - 7:38:46

swoją drogą to właśnie odkryłam, że w Polsce seks można legalnie uprawiać od 15 lat ;p więc w sumie nie powinniśmy się dziwić, że tyle nieletnich mam xD
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeSob 2 Cze - 20:43:34

uhuhuh to ja bym już mogła xd ale nie jestem taka żebym w wieku 15 lat zachodziła w ciąże, chociaż przyznam że w wieku 21 lat planuję juz mieć pierwsze dziecko ! Seks, antykoncepcja itp - Page 2 136969 Nie mogę się tego doczekać, aż będę na tyle odpowiedzialna by mieć własne dziecko! Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeNie 3 Cze - 18:03:01

21 lat? to w moim wypadku byłoby za 2 lata! nie wyobrażam sobie ;p
ja i dziecko? brrrr Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

aliosea
aliosea

Liczba postów : 328

Wiek : 26

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeNie 3 Cze - 19:52:42

Aj tam ! wszystko jest możliwe ! Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469 ale oczywiście wzięłabym ślub w takim razie w wieku 20 lat- należy zachować czystość Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeCzw 7 Cze - 10:15:45

Tak z ciekawości. Przeprowadzali z Wami rodzice TĘ rozmowę Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469 ?
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeCzw 7 Cze - 20:26:32

Nie. Nigdy ani z moim bratem nie rozmawiali na te tematy. Oni po prostu, jak gdzieś wychodzimy, to mówią, że nie chcą być jeszcze dziadkami czy coś i to by było na tyle Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeCzw 7 Cze - 20:30:31

Ze mną też nie rozmawiali i dzięki Bogu, bo bym się spaliła ze wstydu. Nie dla mnie takie rozmowy Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469
Tak teraz myślę, kiedy ja to wszystko rozgryzłam i się dowiedziałam co i jak i szczerze to nie wiem...
Ale jak byłam mała to miałam problem, jak się dzieci rodzą xD
Powrót do góry Go down

koka
koka

Liczba postów : 308

Wiek : 28

Skąd : Wlkp

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeCzw 7 Cze - 20:31:45

Ja na szczęście nigdy nie miałam takiego problemu, jakoś spłynęło to po mnie xD
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimeCzw 7 Cze - 20:41:02

Ostatnio czytałam, jak ludzie mówią, że seks ich odrzuca i brzydzi, co mnie trochę zdziwiło. Najlepsze było to, że była dziewczyna, która chciałaby wyjść za mąż i mieć dzieci, ale bez seksu ;p
Powrót do góry Go down

Excline
Excline

Liczba postów : 3001

Wiek : 29

Skąd : In House Of Night.

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 8:38:33

Ze mną też nie rozmawiali i bardzo dobrze Seks, antykoncepcja itp - Page 2 340469
Powrót do góry Go down
http://nakanapie.pl/masquerade

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitimePią 22 Cze - 11:57:54

Też się cieszę, bo byłaby to straaaaasznie niezręczna rozmowa ;p
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Seks, antykoncepcja itp   Seks, antykoncepcja itp - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Seks, antykoncepcja itp

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Twórcy „Przed świtem” pokażą seks Belli i Edwarda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: W naszym maluteńkim świecie :: My, Wy, Oni :: Nasze zdanie-