I Hear Voices
Witaj na I Hear Voices! Jest to forum wielotematczne, gdzie na pewno znajdziesz kąt dla siebie i poznasz masę nowych ludzi.
Zapraszamy do rejestracji i wspólnych rozmów!



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Doda - Bad Girls

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doda - Bad Girls Empty
PisanieTemat: Doda - Bad Girls   Doda - Bad Girls Icon_minitimeCzw 3 Lut - 21:11:34

Polska wersja

I międzynarodowa


Lady Gaga wanna be
Doda - Bad Girls Tumblr_lesczwy4el1qf7vpw
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Doda - Bad Girls Empty
PisanieTemat: Re: Doda - Bad Girls   Doda - Bad Girls Icon_minitimeCzw 3 Lut - 22:42:00

Lady Gaga wanna be - i to wszyscy wiedzą od dłuższego czasu !;) mnie to tam akurat za bardzo nie obchodzi. niech sobie śpiewa dziewczyna.
Powrót do góry Go down

Crazy
Crazy

Liczba postów : 5069

Wiek : 30

Skąd : time and space

Doda - Bad Girls Empty
PisanieTemat: Re: Doda - Bad Girls   Doda - Bad Girls Icon_minitimePią 4 Lut - 10:05:25

jedyne co trzeba przyznać to to, że jak na polskie warunki wreszcie jakiś inny teledysk z fabułą.
Powrót do góry Go down

Bliho
Bliho

Liczba postów : 1857

Wiek : 30

Doda - Bad Girls Empty
PisanieTemat: Re: Doda - Bad Girls   Doda - Bad Girls Icon_minitimePią 4 Lut - 14:22:55

polskie teledyski ? jak oglądam Vivę czy jakikolwiek inny kanał muzyczny to nie znając piosenki od razu jestem w stanie poznać polski clip. ;d a Doda gdyby zachowywała się normalnie, to pewnie inaczej bym ją postrzegała, bo trzeba przyznać, że głos ma.
Powrót do góry Go down

blackyqueen
blackyqueen

Liczba postów : 2154

Wiek : 28

Skąd : Małopolska.

Doda - Bad Girls Empty
PisanieTemat: Re: Doda - Bad Girls   Doda - Bad Girls Icon_minitimePią 4 Lut - 15:00:41

nie, tylko nie to.
za każdym razem gdy przełączam i się natrafi ten klip na Vivie bądź 4fun to od razu muszę przełączyć.
tak strasznie' Lady Gaga wanna be', że aż mnie to dziwi, myślałam, że ona chociaż mniej widocznie będzie się starała to robić, a tutaj na odwrót, na maxa pokazuje, że chce być jak Gaga! ;p
ale niech sobie robi co chce! xD
Powrót do góry Go down

Lizzie
Lizzie

Liczba postów : 1686

Doda - Bad Girls Empty
PisanieTemat: Re: Doda - Bad Girls   Doda - Bad Girls Icon_minitimePią 4 Lut - 17:46:48

Crazy napisał:
jedyne co trzeba przyznać to to, że jak na polskie warunki wreszcie jakiś inny teledysk z fabułą.
dokładnie.

Moja kuzynka, która jest fanką Tokio Hotel, twierdzi że jest to bardziej w stylu ich ostatniej płyty. Zresztą jej koncerty też są bardzo w stylu ich trasy koncertowej.
Powrót do góry Go down

Muvee
Muvee

Liczba postów : 1736

Skąd : straight from hell

Doda - Bad Girls Empty
PisanieTemat: Re: Doda - Bad Girls   Doda - Bad Girls Icon_minitimeCzw 16 Cze - 13:59:20

nienawidziłam, a teraz polubiłam bardzo ;D w ogóle całą nową płytę.
Powrót do góry Go down
http://twitter.com/WickedMuvee

Sponsored content

Doda - Bad Girls Empty
PisanieTemat: Re: Doda - Bad Girls   Doda - Bad Girls Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Doda - Bad Girls

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Girls survivor
» Kalwi & Remi ft. Mr X - Girls
» Beyonce - Run The World (Girls)
» M.I.A - Bad Girls / Madonna - Give Me All Your Luvin' [teledyski]
» David Guetta ft. Flo-Rida & Nicki Minaj - Where Them Girls At

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
I Hear Voices :: Forum :: Inne-